LV RU

SEB Banka - Krapšana

Dominas filiāle.
Ilze Petrovska.
Šausmīga pieredze kontaktējoties ar šo sievieti.
Iesniedzam dokumentus hipotekara kredīta izskatīšanai. Visi nosacījumi ir ideāli lai saņemtu kredītu. Rezultātā saņemam "atteikts". Kā? Kāpēc? Viņ saka, bankas lēmums. Mēs noskaidrojam ka, viņa mūsu dokumentus pat neiesniedza komitējai. Bet mums stāstīja it ka tā bijis. Melo, melo.
Sanāca tā, ka mēs uzzinājam, ka viņa dzīvo tāja paša mājā un vienā kāpņutelpa ar tiem cilvēkiem, pie kuriem plānojam iegadāties dzīvokli. Nav zināms vai viņai mazi bērni nepatik, vai krievu tautības cilvēki.
Uzvedas tā ka tu esi mesls. Sarunas tonis, neverbala komunikācija, juties kā pie prokurora. Un edi vainīgs. Šausmīga pieredze... Nevienam neieteicu ar viņu sadarboties.

20.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

M Mego izmeklētājs 20.05.2019

Neverbala?tas kā škobijās un bolijās?

lorensa 21.05.2019

Viņi nevienam neko nedod. Man šķiet bankai ir iekšējās problēmas

Noteikti kaut kas nav īsti ksrtība pirmoreiz redzu tādu attieksmi. Šokā bijam ar vīru. Un galvēnaos nekāda objektīva paskaidrojuma. Musu gsdījuma iesniegums pat netika līdz komitejai. Kur skatas Seb bank vadība.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы