LV RU

SEB Banka - Krāpšana

Nekaunīgā veidā izkrāpj naudu no cilvēkiem viena sieviete, sazinoties caur skaipu un e-pastu. Uzmanieties, lūdzu! Sūta viltus e-pasta vēstuli atbildei uz sludinājumu, kas ievietos ss.lv:

Labdien!

Esam no Jums saņēmuši pieteikumu darbā uz brīvo vakanci! Paldies ka atsaucāties, un izrādījāt interesi par šo sludinājumu.
Šis ir SEB Finance company interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir PMC elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.
Tā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts SEB datubāzes programmā. Tas nozīmē, ka Jums uz e-pastu nāks klientu vēstules ar vēlmi iegādāties kādu no šīm e-grāmatām. Ja Jums atnāk uz e-pastu vēstule no klienta, ka viņš vēlas iegādāties kādu no šiem materiāliem, tad droši dodat man ziņu, es Jūs informēšu par tālāko darbību.
Ja ir radušies kādi papildus jautājumi, droši dodat ziņu.


Ar cieņu
SEB Finance company
http://paymarket.webs.com/

A

Комментарии (19)

I inga 08.12.2011

jā, tikko arī es saņēmu šādu vestuli, uzmanaties!

D davis 08.12.2011

sanemu ari tadu vestuli

B burbulis 08.12.2011

Man jau patīk, atbildes ar nāk viena pēc otras, un nezkapēc visu laiku online! =DDDD

K Kristīne 08.12.2011

Un kāds no Jums viņam arī samaksāja?

I Inga 08.12.2011

pati samaksaju pati naudu ari dabuju, un nopelniju. nekadu problemu

K KKKKK 08.12.2011

1. Inguna - fake
2. Es kādas 3 reizes saņēmu :DDDD

B burbulis 08.12.2011

Tikai pirms sutu naudu es veletos parliecinaties ka jums ir ta gramatas, jo zinu ka citreiz samaksaju naudu un tad pardevejs saka, ka jauzgaida kads laiciņs jo pats vel nav dabujis to gramatu. Man tas loti riebjas, tapec vienmer pirms perku prasu pirmo lpp lai atsuta.
Uzreiz kad atsutisiet pirmo lpp no kartras gramatas sutu jums naudu!

Saņemsiet Tūlītēji pēc apmaksas jo man ar GE konts

Citējot Zane

nu es jau tagad veiksu pilnigu apmaksu tikai nauda rit atnaks bet gramatas man sodien vajag! tapec prasu vai pec kopijas nosutisana atsutisiet man gramatas.
majaslapa tas mnets pie 9 punkta izlasat!

Darījums tiek izpildīts pēc pilnīgas apmaksas!

Tikai lieta tāda, ka es sūtīšu naudu Jums no citas bankas konta, līdz ar to nauda līdz Jums tik ātri neaizies. bet man materiāli ir vajadzīgi uz šodienu
Es varu Jums nosūtīt naudu, un nosūtīt maksājuma kopiju PrintScreen veidā, kur būs redzams ka nauda ir nosūtīta uz Jūsu kontu.
Tad Jūs atsūtīsiet materiālus uzreiz?

K Kristīne 08.12.2011

un kā tad dabūji naudu, ja pirms tam rakstīji uzmanieties?

I Inguss 08.12.2011

es ari nopelniju un nekadu problemu nebija

K Kristīne 08.12.2011

Vai tad patiešām ir kāds idiots, kuram tās grāmatas (50lpp) pa 25ls būtu nopietni vajadzīgas. Pat 2 Ls tādām grāmatām būtu pa daudz.

B burbulis 08.12.2011

CIk daudz e-pasti ir sataisīti! Oi jēziņ! Cenas tas ta vel nekas gadas jau visadi! Bet nu tas vnk ir fun! Mājas lapas pirmajā lappusē pat rakstīts

Pay Market Company

Create a Free Website

Un pasakiet ka tas nav smieklīgi! =DD

K Kristīne 08.12.2011

Vienīgais cilvēks, kas šādā veidā pelna.
Un varbūt arī Mareks Saule.

B burbulis 08.12.2011

Tie bija Tavi e-pasti? kas uzrunāja Tevi?

K Kristīne 08.12.2011

Visi epasti pieder andrejam rocenam.

B burbulis 08.12.2011

Kā To noskaidriji?

K Kristīne 08.12.2011

Jo es viņam pārskaitīju naudu, un konts uz ko bija jāsūta pieder Andrejam.

N novērotājs 08.12.2011

Jau nez cik firmu nosaukumu un e-pastu ir nomainījis(sūdzības.lv neskaitāmi raksti-piem.bbf krāpnieki, Real ADLC, Business Education Group - mahinācija u.c.)...
Ejiet uz policiju, rakstiet iesniegumus, jo vairāk iesniegumu, jo ātrāk cietumā viņš tiks!

G GADIGAMATE 08.12.2011

KAS TAD TE NESANKCIONETS STULBENU SALIDOJUMS. PASI RAKSTA PASI ATBILD. AGNESEI NESATURESANA., MENESREIZES, KLIMAKS/?????

N novērotājs 08.12.2011

Mani arī piekrāpa šis Andrejs, tikai tolaik tas bija BBF company.
Iesaku visiem doties policijā, ka to izdarīju es.Jau ir uzsākta izmeklēšana!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы