LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Kodu kalkulatora izmaksas

SEB Banka - Kodu kalkulatora izmaksas

Seb bankas kodu kalkulatori ir labs ienākumu avots bankai. Lieta sekojoša, lai dabūtu kodu kalkulatoru jāšķiras no € 9, kas manuprāt ir neadekvāta summa, par kaut kādu ķīniešu mēslu, kuram pašizmaksa visticamāk nemaz nesasniedz € 1. Bankai šadu aparātu būtu jāizsniedz par brīvu, lai piesaistītu klientu. Otra lieta ja nu sanāk nobloķēt šo brīnumu, atkal jāmaksā €9 jo atbloķēt nevarot. Ja beigsies baterija šim agregātam atkal jāmaksā. Vai tiešām banka ir tik nabadzīga ka nevar pat klientiem piedāvāt pat elementāras lietas. Esmu klients arī citā bankā, ne latvijā, kodu kalkulatoru piešķir bez maksas, ja sanāk nobloķēt piezvani uz banku, nosauc visus kodus ko vajag, atbloķē 5sek un var turpināt darboties. Klienta gada maksas ari ir nesamērīgas un komisijas maksas. Pat bankai kuru lietoju ārzemēs nav tādu izmaksu.

27.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

Ar Arvis9999 28.12.2019

Tik pat labi varētu prasīt mobilo sakaru operatoram, lai dod telefonus par brīvu lietošanai un ja gadās nozaudēt lai dod vietā jaunu ?. Tas lai klientu piesaistītu. Tā dzīvē nenotiek, katram uzņēmumam ir savi principi, ja nepatīk lieto UK kontu, viss ir tik vienkārši.

Jānis Indiānis 29.12.2019

Nevajag jau pārspīlēt. Un kāpēc Tu domā ka esmu UK? ? Tā jau nav vienīgā valsts kur strādā ārzemēs dzīvojošie. Un lai pieslēgtu smart ID arī jādodas uz filiāli. Un ja saplīst nejauši telefons esi palicis bez maksāšanas iespējām.

El Elisa Elisija 28.12.2019

SmartID un viss atrisināts.

Tu Turkey901 28.12.2019

Tāpēc jau tie maksā tik, cik maksā, lai klienti tos neizmantotu un pārietu uz SMART ID!

Ot Otis 28.12.2019

Kāpēc nelieto Smart ID ?

Jānis Indiānis 29.12.2019

Es lietoju smart ID, tas ir gadijumam kad saplīst telefons, kā alternatīvs variants.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы