www.sudzibas.lv SEB Banka Kartes došana pēc norēķina

SEB Banka - Kartes došana pēc norēķina

Man šķiet absurds ka seb banka (taisni par bankomātu iet runa) vispirms izsniedz naudu un tikai pēc tam pašu karti, turklāt ar lielu vilcināšanos.
Swed banka tādā ziņā dara otrādi, tur vispirms izsniedz karti un tikai pēc naudu. Jo reāli, naudu tu nekad neaizmirsīsi paņemt.. Šodien taisni tā arī bija, naudu izņēmu un skrēju tālāk, līdz ar to karte norīta un varu pēc 2 nedēļām skriet un ņemt nākošo...

X

Комментарии (9)

Bomboklak 29.03.2018

Un kur ir problēma?
Vai banka ir vainīga, ka Jūs pati aizmirsāt karti?
Varbūt mēģiniet sarunāt ar bankomātu, lai dod karti vispirms?
Varbūt arī globusu?

X Xmeitene 29.03.2018

Es nevainoju banku, es vainoju bankomāta sistēmu. Pati seb banka kā tāda mani apmierina. Runa ir par cilvēcisko faktoru, tu paņemsi savu naudiņu, jūties priecīgs, esi aizdomājies un skrien tālāk. Un tad ir jāpērk jauna karte un jāmaksā.
Es atzīstu savu vainu, ka aizmirsu izņemt karti bet kā jau teicu, gadās arī steigā biju vienkārši nepaņemt.. Bet ja karti dotu pirmo, bez naudas nu nekad mūžā neviens neaizies prom.

Dainis 29.03.2018

Itkā sīkums, bet mani arī tas kaitina, man ir atlokāms maks un ja ņem naudu no seb bankomāta viss process nojūk, jo no sākuma ieliec naudu makā un tikai pēc tam karti, arī ir gadījies aizmirst karti seb bankomātā, šeit es pilnīgi piekrītu!

Sigita Bronze 29.03.2018

Varbūt no sākuma vajag edot pendeli, tad naudu un karti?

A annakanna 29.03.2018

Man arī šī SEB bankas neloģiskā operācija maigi izsakoties kaitina - vispirms nauda un pēc tam karte. Klients jau iet pēc naudas, paķer naudu un laimīgs svilpodams aiznesas prom un karte aizmirstas automātā. Bet nē, dižkaralis SEB jau neklausās klienta vēlmēs. Kad viņiem prasīju mutiski/rakstiski vai vismaz man ir iespējams nomainīt šo stulbo mehānismu, piemēram internetabankā(es nezinu ieprogrammēt pāris personificētus uzstādījumus priekš klienta vai tad ir raķešu zinātne?), tad atbildēja ka NAV. Pa šiem gadiem esmu pazaudējis 3 SEB bankas kartes(norītas bankomātā) un liekas ka būs vēl, toties pirms tam Swedbank nevienu karti.

X Xmeitene 03.04.2018

Es arī jautāju vai nevar to opciju apgriezt otrādāk, un viņu atbilde bija nē. Nu protams, viņiem jau labāk ka pēc katras tavas nākošās kartes pazaudēšanas viņi dabūs 4,27. Un ja saskaita cik dienā Latvijā kopā cilvēki kartes pazaudē, viņi diezgan labi arī uzpelna!

S sanitar112 02.04.2018

Cash before card vai card before cash ir machine level konfigurācija. To nevar regulēt cardholders. Katra banka lieto vienu un to pašu algoritmu viena bankomātu ražotāja ierīcēm (atkarīgs no protokola). Jūs vienkārši neziniet kā tas strāda un konfigurējas.

Tālāk, Swed klients var aizmirst karti SEB bankomātā. Labi. Bankomāts karti norīs un jūs sazinoties ar SEBu ātri to dabūsiet atpakaļ. Jaunu karti taisīt nevajag. Bet SEB klients var paņemt karti un aizmirst naudu, jo reflektori aizies pēc kartes saņemšanas projām. Ņemot vēra to, ka bankomāi atrodas vietās ar lielu ļaužu plūsmu (citās vietās nav jēgas to likt) naudu kāds nospērs pirms to paspēs norīt bankomāts. Un to jūs atpakaļ nedabūsiet. Kas ir sliktāks - pazaudēt karti vai naudu?

Gan seb gan swed ATMus lieto ne tikai šo banku klienti, bet piemēram tūristi, kuri arī ir pieraduši pie savas bankas ATMu konfigurācijas.

X Xmeitene 03.04.2018

Nezinu nevienu kas būtu naudu aizmirsis paņemt no bankomāta :D

D dita 03.04.2018

Smieklīgi, bet es vienmēr uztraucos vai karte ir paņemta un reiz paņēmu karti, bet naudu ne

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы