LV RU

SEB Banka - izspiesana

Uz kartes biju sakrajis naudu lielakam pirkumam, liels bija mans izbrins ka lai sanemtu savu naudu, jamaksa procenti banka par savu sakrato naudu, jo no bankomata nevar visu summu dabut tikai pec 36 stundam, tikai to summu kas uzradita ka maksimala, bet ta tak ir mana nauda, par kuru man pat procentus nemaksaja.

R

Комментарии (5)

S Snufkin 08.04.2008

Vis ir vienkarši, vajadzeja palielinat limitu kurš ir 500 Ls(man ta šķiet) Diennakts laika no bankomatiem var izņemt ne vairak ka 500 Ls, bet ja uzrakstit iesniegumu un palielinat limitu tad varesiet izņemt ari vairak. Un nevajadzes maksat par skaidras naudas izņemšanu filiale!

M Mārīte 10.04.2008

Par SEB Unibanku diemžēl arī nevaru pateikt neko pozitīvu:(

Ļoti žēl, ka strādā tikai līdz plkst.17:00, centrā gan ir 18:00, taču ja cilvēks strādā pats darbdienās līdz pieciem, tad laikam jāatsakās no šīs bankas pakalpojumiem, vai jācer uz atsaucīgiem darba kolēģīšiem:)

Un diemžēl, esmu neizpratnē par to, ka vēlējos iemksāt atlikušo kredītkartes parāda summiņu, bet bankas darbiniece nemācēja precīzi aprēķināt procentus...
manuprāt bankas darbiniekiem būtu jāmāk aprēķināt...
Tā nu viņa man nosauca aptuveno summu, bet ne visu kopējo, kas jāizmaksā...paliku neizpratnē...

Un man ir pilnīgi vienalga, vai viņām ir slikts garastāvoklis, vai nepatīkama diena, vai vēl kaut kādas personiskās problēmas, taču ja strādā ar tādu neapmierinātību, varbūt jāmeklē cits darbiņš...
Nevajag jau lekt augstāk par savu pakaļu, ja strādā par bankas kases operatori...

M Maris 19.05.2008

man ari bija limits apmeram 500Ls 36 stundas, tad uzrakstiju isniegumu palielinat uz 800, bet palielinaja pat uz 1000, vispar esmu apmierinats ar so banku.

E exbankir 20.05.2008

ja tev karti nozagtu un visa nauda būtu pazudusi, tu tāpat vainotu banku - tas ir domāts tavai drošībai

E Estere 20.06.2008

Vispār, laba banka! Man arī tas darba laiks it kā nepatīk, taču laikam jāsaprot arī bankas darbiniekus, - nav tak nekāda Maxma vai Mego, vai RIMI, kur strādā vēlās stundas. Tas arī nav vajadzīgs! Šodien gandrīz visu var nokārtot elektroniski! Nu, ja arī jāizņem kāda karte vai tml., - tik daudz jau nu var atļauties 1-reiz pa 3 gadiem uz banku pusdienas laikā atnākt vai kaut ko sarunāt ar kolēģiem... Visu var nokārtot, ja tikai grib...

Par tiem garastāvokļiem arī... Taisnība, es arī uzskatu, ka bankas darbinieks nedrīkst atļauties īgņoties, būt nelaipns, neinformēt u.t.t. Viņus vajag audzināt, tikai nevajag tādu dažu darbinieku dēļ spriest par visu banku... Varbūt pamēģiniet uzsmaidīt pirmais? Varu saderēt, ka meitene uzreiz atmaigs... Tā ir POZITĪVĀ ĶŖDĪTE... Izdariet eksperimentu un redzēsiet, kā tā darbojas!!! un patīkami būs visiem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы