LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Hipotekārais kredīts

SEB Banka - Hipotekārais kredīts

Cilvēki! neejiet lūdzu un nepiesakieties hipotekārajam kredītam SEB bankā. Jūs tikai iztērēsiet laiku, kuru Jūs varētu veltīt, lai pieteiktos kredītam citur . šīs bankas valde ir totāli neprofesionāla!!!!! tāda aprobežotība un trulums sen nebija redzēts!!!!Lūk šie cilvēki:Askbom Sten Johan HakanDanēvičs KārlisKrasts IntsOzols AinārsTetere Ieva.Bankas akcionāram vajadzētu parūpēties, lai bankas Valdē būtu profesionāli cilvēki. ko es arī domāju ieteikt akcionāram.Tāpat noteikti visiem saviem draugiem, radiem un paziņām īpaši ieteikšu nevērsties SEB bankā, kā arī brīdināšu visus klientus, lai noteikti neizvēlas SEB banku.

K

Комментарии (3)

N Navei 25.03.2015

Šāda sūdzība neko nepasaka, jo izklāstīta situācija, no kuras izriet uzrakstītais secinājums. Gribētos zināt sīkāk.

N NAVKOTEIKT 25.03.2015

CIK SIIKAAK TU VEL GRIBI ZINAAT ??? TE NAV TIRGUS LAUKUMS, KUR GELDEET MEELI. CILVEKS PIETIEKAMI IR UZRKSTIJIS. LAI ES SAPRASTU PAR KO IR STAASTS. SAVUKAART JA TU ESI IZTEIKTA BAABA NEATKARIGI NO TAVA DZIMUMA, TAD TEV JAAIET UN JAANOTRIN LIDZ TUULZNAAM SAVA GARAA MEELE CITUR/
ZINU SEB BANKU KA NEPROFESIONALU JAU SEN. KAD PASAI BIJ LIDZIGA SITUACIJA. TACU SHOKS PROTAMS, PAR TO, KA VALDEE SEEZH TAADI URODI!!!
VISPAAR LV IR TIK TRAGISKA SITUAACIJA AR BANKU LOJALITATES LIMENI, VISPAAR LIMENI, KA VNK TRUKST VARDU. KAUT KAS NEREDZEETS, SALIDZINAJUMAA AR ES BANKU ATTIEKSMI/LIMENIEM UTT

Latviešu tautas 25.03.2015

NAVKOTEIKT ! TU ESI ISTAIS SAVA DEBILA TAUTA DĒLS - 100%GAIS DEBILS!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы