LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Slikts serviss

SEB Banka Daugavpils Filiāle - Slikts serviss

Bankā strādā tikai 2 konsultanti. Es būdama stāvoklī nosēdēju stundu un netiku apkalpota, jo bija nenormāla rinda un meitenes vienkārši nespēja apkalpot visus, tas ir saprotami.
Bet beigu beigās paliku nikna no tā. Kā es meitene stāvoklī sēžu rindā un ir nenormāli karsti un grūti nosēdēt tādā laikā, kad tobrīd juridiskās personas apkalpo bez rindas.
Vai tas ir normāli? Žēl ka bankas politika ir tāda..

Комментарии (13)

Be Bez_vārda 27.05.2019

Grūtniecība nav slimība. Un rindas visiem ir vienādas. Lielveikalos kases kas paredzētas vecākiem ar bērniem arī ir diskriminācija pret cilvēkiem ,kam līdzi nav šo ratu un bērnu, vai tāpēc cilvēki, kam nav šo bērnu sūdzās par tādām kasēm? Tapēc ir tā kā ir. Visiem jāsēž rindā,ja esi izvēlējies sēdēt šajā rindā.

Da Darja Panfilova 27.05.2019

Bet kāpēc tad Juridiskās personas apkalpo ātrāk? Un uz tik lielu pilsētu ir tikai viena filiāle. Ja pat ir tā viena filiāle, vai dotajā filiālē nevar strādāt vairāk konsultantu?

Tu Turkey901 27.05.2019

Jo Jūsu pienesums bankai ir smieklīgs, daži eiro mēnesī, salīdzinot ar uzņēmumu, kurš ienes tūkstošus.
Viņiem principā vieglāk būtu Jūsu kontu slēgt nekā Jūs apkalpot, jo darbinieka/ konsultanta un telpu izmaksas ir krietni augstākas nekā Jūs atstājiet un, principā, Jūs apkalpojot viņi tērē savu dārgo laiku, kuru apmaksā tie uzņēmumi, kuri tiek bez rindas, apburtais loks, vai ne?!
Banka ir uzņēmums, kuru uzdevums ir pelnīt, nevis pašvaldības sociālais dienests, kuram uzdevums rūpēties par Jums un jūsu ērtībām!

Me Mego izmeklētājs 27.05.2019

Juridiskam personam ir cita veida vajadzibas nevis kodu kalkulators un specifika cita.

Bk BK 27.05.2019

Nu un, ka tu esi stāvokli. Tu neesi izredzēta.

ču Čupakabra 27.05.2019

Nu kā var tādas trulas stulbības rakstīt? Protams,kā grūtniecība ir slodze organismam plus karstais laiks plus statiskā poza, tur jau vispār var noģībt. Slikti,ka tie citi gaidītāji bija tik bezjūtīgi,varēja palaist bez rindas

Li Livva 27.05.2019

Nevienam bankā nebūtu jāgaida rindā stunda. Nekādā stāvoklī! Es pēc tamlīdzīgiem piedzīvojumiem SEBā nomainīju banku uz tādu, kuru var sazvanīt un kurā nav lielu rindu.

Pacco_al 28.05.2019

Jā un kur ir šī ideālā banka, lūdzu padalieties ar informāciju.

Li Livva 28.05.2019

Tagad ir Privatbank, nesaucu to par ideālu, bet tādas problēmas kā SEB, ka nebija sazvanāma, atslēdza savienojumu un filiālē nācās gaidīt 1,5 stundas, nav gadījušās.

donna b 27.05.2019

Pirmkart, dazas privatpersonas lauj bankai nopelnit vairak, neka juridiskas, kas uz visa ietaupa. Otrkart, cik es zinum var pierakstities bankaa uz apmeklejumu ari ka privatpersona un nesedet rindaa. Treskart kaut es piekritu, ka grutnieciba nav slimiba, nevajag meitenei uzreiz klupt virsuu, jo vinai gan ir smagak sedet un gaidit neka jums visiem, gudrisiem.

Kl Klientamnavtaisnība 27.05.2019

Resnam un vecam arī ir grūti sēdēt vai ilgi stāvēt. Katram sava bēda vai slikts fiziskais stāvoklis. Vairākkārt pieminēšana, ka viņa ir stāvoklī drīzāk norāda uz to, ka visam jābūt tā, kā viņa grib. Drīzāk tas jau ir raksturā, nevis stāvoklī būšana. Egocentrisms. Ne velti komentāros uz grūtnieču sūdzībām sākas to nicināšana. Tā ir viņas izvēle, nevis prioritāte.

Ta TavaMamma 28.05.2019

Atklāšu noslēpumu - tas ka Tu iznēsā savu bērnu nenozīmē ka pasaule atvērsies Tavā priekšā. Tu domā ka kādam tiešām tas interesē? Jo īpaši tas attiecās uz privātiem uzņēmumiem kuri ir tendēti uz naudas peļnu. Bērnam veselību , ceru ka būs saprātīgāks par mammu.

Pacco_al 28.05.2019

Es arī neesmu grūtnieču pusē, jo viņas visur stumj demonstratīvi savu lielu vēderu pa priekšu un iedomājas, ka tagad visiem viņas priekšā ir jāklanās. Ja nevari kaut kur aiziet vai ko izdarīt, lai tavs vīrs palīdz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы