LV RU

SEB Banka

Šajā filiālē klientu apkalpošana ir drausmīga,lai samaksātu rēķinu 1,5 stundas gaidīju rindā.Tā nav pirmā reize,spriežot pēc citu klientu reakcijas,šajā bankas filiālē stundām ilga gaidīšana rindā ir patstāvīga parādība.Bankas operatores, kā risinājumu!!!,piedāvā atvērt kontu Unibankā un maksāt caur internetu."KOLOSĀLS"priekšlikums cilvēkam,kurš Unibankā ieiet ĀRKĀRTĒJAS NEPIECIEŠAMĪBAS GADĪJUMĀ.

D

Комментарии (2)

L liluu 16.01.2006

Pilniigi piekriitu. Riebjaas shii filiaale, cik ienaaku, rindas, straadaa tikai 2as kases, bez tam viena no taam vienmeer vazaajaas ar papiiriem rokaa uz stuuri, kur ar kaadu no personaala ljerkst un kjikina. Daudzi no ielas panjem numurinjus un taa arii nesagaidiijushi savu rindu aiziet, bet operatori spiezh numurinjus peec kaartas, redz ka neviens nenaak, taapat triis reizes peec kaartas atkaarto numuru, paljerkst pa telefonu,un tad velkaas pusdienaas. Vienmeer klienti peec kaada laika tur saak aardiities, tamdeelj vairaak tur neeju!!!

M Master_J 25.01.2006

Nevaru iedomaties normalu cilveku bez naudas konta! Banka musdien ir vajadziga tikai:1, sanemt karti. 2,Noformet kreditu 3,Nepieciesamibas gadijuma iemaksat naudu konta. Visu var kartot neizejot no biroja! Un ja tik nepatik stavet rindas, noperc sev gramatu "Internets debiliem"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы