LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Bankomata krāpšana

SEB Banka - Bankomata krāpšana

NEKAD vairs neizmansothsu SEB bankomatu pakalpojumus, un protams, to sudzigo banku ko tos uzstadija un krap naudu ar to palidzibu!
Meginaju iznemt naudu SEB RImi Lielupe bankomataa, nauda tika atskaitita no konta, bet netika izdota - pec tam kad apstiprinaju summu, tika pazinots ka pietiekamu lidzeklu bankomataa nav! Iesniedzu sudzibu savejaa bankaa (Swedbanka), jau pagaja meness, bet nauda ta ari netika atgriezta! Es neesmu ieriedne, deputate, vai ka, un ta nauda 300+ eur nav nemaz man lieka! Uzskatu ka ta ir krapshana, turklat pilnigi legala!
Vai kadam ir pozitiva pieredze kaa dabut savu naudu no bankas krāpniekiem? Vai jaiet uz policiju?

A

Комментарии (2)

C critical thinker 30.08.2017

Pačukstēšu noslēpumu. Ir tādi īpaši bankomāti, kas rauj naudu nāsīs. Tad banka to naudu apgroza nakts depozītos un uzvāra miljonus, nē, miljardus.

Ja nopietni, izskatīšanas termiņi varētu būt īsāki.

Pacco_al 01.09.2017

Viņi arī ir īsāki, vis ticamāk SEB bankomātā kaut kas nesakrīt ar summām un nevar saprast kam ko atmaksāt, kam ne.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы