LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Bankomāta iemaksa

SEB Banka - Bankomāta iemaksa

Labdien.Vēlētos zināt vai tas mūsdienās ir normāli.Pūlkstens desmitos no rīta mana māte devās uz lielvekala Rimī SEB Bankas bankomātu ievietot naudu bankā,brīdī kad nauda tika ielikta bankomātā,bankomāts to vienkārši "aprija".Devāmies uz banku,tur tika teikts ka izskatīs šo lietu,bet ir iespējams ka starp banknotēm ir bijušas zvīņas.Mierīgi uzdevu jautājumu Seb Bankas konsūltantei kas būtu ja tiktu ielikti 1000 eiro vieta 50 un viņa atbildēja ka tas pats.Tātad sanāk ta,es būdams bankas klients vēlos uzlikt uz konta naudu vispar nevaru būt droš par to ka šī nauda nepazudīs un tiks atgriesta neizdomājot visdažādākos attaisnojumus no bankas puses.Tā kā padomājiet divreiz pirms ievietojiet naudu bankomātos,tas var būt jebkurš cits kam tiek sagadatas šādas neērtības.

A

Комментарии (4)

S sūdzība28 06.08.2015

Man ir bijusi tieši tāda pati situācija, tiesa, pazaudētā summa bija 20 eur, bet tas nemaina principu.
Turpmāk eju likt uz banku, bet vienmēr sarāj par to, ka neizmantoju bankomātu.

M morza 14.08.2015

man arī bija situācija, kad bankomāts aprija naudu, bet uzreiz zvanot uz pie bankomāta norādīto telefona nummuru un izstāstot situāciju atbraucu uz manis norā'dito vietu bankas darbinieki un pārskaitīja bankomātā esošo naudu un summa, kas bija par daudz tieši bija arī tā summa, ko bankomāts bija man aprijas. Varbūt Jums vienkārši nepaveicās ar bankas darbinieku, bet tā nav vienmēr.

Pacco_al 10.09.2015

Dumības, SEB ir ļoti labi bankomāti, daudz labāki ne kā citiem, bet neviens bankomāts netiek galā ar cilvēka ievietotiem svešķermeņiem. Pirms ievietojiet naudu bankomātā rūpīgi pārbaudiet vai kāds Rimi lipeklis tur nav iejaucies vai tās pašas zivs zvīņas, ja tādas nesājat makā.
Nauda 100% nekur nepazudīs un tas ir droši, domāju, ka tālākajā jūsu iesnieguma izskatīšanas procesā jūs par to pārliecināsieties.

M Master 28.04.2016

Pūlkstens
Rimī
konsūltantei
droš
atgriesta
sagadatas

Paldies par lauķu postu. Komentāru nebūs. Autoram jāiet izglītoties pamatiestādē un tad, iespējams, iemācīsies rakstīt un arī pareizi izlasīt uz bankomāta instrukciju kā pareizi ievietot naudu bankomātā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы