www.sudzibas.lv SEB Banka Apkalpošana

SEB Banka - Apkalpošana

Diemžēl jau tā lielajām komisijas maksam, šī banka izceļas arī ar nelaipnu apkalpošanu. Neko nevar paskaidrot, ilgi jāgaida rindā, neko piedāvāt nevar, komisijas maksas par bankas termināli ir ļoti augstas un varētu turpināt tādā garā. Diemžēl būs jāparceļas uz kādu citu banku pavisam drīz, citādi šie nosacījumi un attieksme no šīs bankas kļūst ļoti nepatīkami.

08.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (1)

Pacco_al 08.10.2019

Domā, ka piķo katru mēnesi par POS termināla īri un % no darījuma, tad tagad visiem tev kājās jāklanās un sarkanais paklājs pie durvīm jāizklāj.
Atklāšu tev noslēpumu - visi klienti tiek segmentēti pēc ienesīguma un svarīguma un "īpašiem" klientiem ir savi menedžeri pie kuriet tie kārto savas lietas un kuri pat brauc pie viņiem uz uzņēmu, ja tev nav šāda statusa, tas nekas īpašs bankas skatījumā neesi, tāpēc droši var cirst taisni uz "citu banku" un čakarēt viņiem tur smadzenes.
Sirsnībā...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы