www.sudzibas.lv Seaco Nesaremontējams jauns kafijas automāts Seaco Lirika

Seaco - Nesaremontējams jauns kafijas automāts Seaco Lirika

Nepērciet kafijas automātus Seaco Lirika ar piena putotāju! Esiet uzmanīgi, neņem garantijas remontā sakarā ar normālu lietošanas kārtību pēc pamācības, maksas remontā arī neņem, nav detaļu tam jaunam aparātam ! Tagad manam aparātam ceļš tikai uz miskasti par 400 EUR!
Vēsture: 2020.gada pavasarī nopirku Seaco Lirika ar piena putotāju internetveikalā SIA "M79". Garantija 2 gadi. Tagad pavasarī piena putotāja fiksatoram ar aparātu nolūdza mēlīte. Vai tad es nolauzu ar āmuru? Izskatās ka gatavots no nekvalitatīvas plastmasas. Sazinājos ar Philips oficiālo pārstāvi Latvijā, ieteica aiznest uz oficiālo remontu Elektronika Serviss. Tur neņem, jo tā aparāta seriālais numurs netiek pārdota Latvijā. Ieteica aiznest uz veikalu. SIA M79 paņēma uz garantijas remontu. Pēc mēneša atdeva aprātu un ar kaut kādu poļu servisa kopētu izziņa, ka mehāniskam defektam atteica garantijas remontu. Nekur maksas remontā neņem, jo lūk nav detaļu tam kafijas aparātam. Un esiet uzmanīgi, kas tirgo kreiso produkciju.

O

Комментарии (1)

Good Intentions 18.06.2021

Tu nolauzi ar āmuru? Paldies par informāciju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы