Schwenk, Fda Service - Krāpšana

Labdien! Virs meklēja darbu un izlasīja sludinājumu un piezvanīja uz t. Nr.23300805, viņam pateica, lai atbrauc. Nākamā dienā sāk strādāt no 20.04.2021. ,8 stundas dienā par palīgstrādnieku. Alga bija 15.05.2021, bet viņam ne bija. Viņš gaidīja, jo aprīlī nostrādāja 9 dienās.19.05.2021. Vīrs piezvanīja priekšniekam, viņš teica, ka zvanis uz Rīgu, jo tur ir grāmatvedība.20.05.2021. , kad beidzās darbs pienāk priekšnieks un pateicā, kā viņš var būt brīvs, vairāk viņiem viņš nav vajadzīgs. Darba līgumu vīrs tā ne redzēja, tas vispār laikam nē eksistē.20.04.2021. Virs nolika eksāmenu ar datoru. Virs nākamā diena aizbrauca uz darbu un prasīja pār algu, jo nostrādāja 22 dienas, veselu mēnesi. Priekšnieks teica, ka viņam ne kas ne pienākas, jo vajadzēja pirkstu nospiedumu aparāta taisīt un spiest pogu, vīrs ne zināja par pogu, tā sanāk, kā viņš ne maz ne strādāja. Virs ir 2. Grupās invalīds, nostrādāja mēnesi un ne saņēma ne centu. Pierādījumi mums nav, vienīgais, kā bija paziņojums uz nva, bet tikai 27.04.2021. , kad viņš nostrādāja nedēļu. Strādāja Schwenk Latvijā,Sia, Fda Servis, Rūpniecības iela 10, Brocēni. Sludinājums pielikts klāt.

Дополнено Жанна Даргевича 25.05.2021

Gribu dzēst savu sūdzību,jo tur ir privāta informācija

Комментарии (3)

cik neveikli...

Tur vis it kā ar datoru,j pirkstu skanējums,apsargi veselā armijā, videokameras katrā stūrī,bet pierādīt nekā nē var, līgums ne eksistē,datora viņš nav,tā teica un sanāk,ka cilvēks ne strādāja ne maz.Uzrakstijam uz Valsts inspekciju,ne gribās taisīt nepatikšanas,bet 704 € ir nauda,tagad nav darbs un nauda arī nav, dzīvo kā gribi.

I ilrgjefiho 26.05.2021

Obligāti rakstiet uz valsts darba inspekciju. Rakstiet maksimāli sīki. Padomājiet, kā jūs varēsiet pierādīt vīra strādāšanu.
Es jūsu vietā vēl uzrakstītu valsts datu inspekcijai par to, ka uzņēmumu nelikumīgi apstrādāja vīra personas datus, kaut ko izdomātu, lai tiem blēžiem tik salda dzīve neliekas.
Vispār jocīgi schwenk ir viens no top uzņēmumiem Latvijā. Man lielas šaubas, ka viņi vispār tā darītu? Kādā sakarā palīgstrādniekam vajadzīgs eksāmens darbam ar datoru? °
Fda Service vispār ir cits uzņēmums. Jūs vispār ziniet kurā uzņēmumā strādāja?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы