LV RU
www.sudzibas.lv SCC LOGI SIA Slikta kvalitāte

SCC LOGI SIA - Slikta kvalitāte

Diemžēl šī firma mūsu mājai montēja logus. Logus pasūtījām ļoti labus, bet ko nozīmē, ja tos nekvalitatīvi iemontē. Ziemā logi no iekšpuses salst ciet, istabā visu laiku auksts, grīdas aukstas, trokšņi no ārpuses dzirdami (sajūta, ka visu laiku logi uz ziemas vēdināšanu) . Atbildību firma par saviem darbiem neuzņemas, vēljovairāk, jau būvniecības procesā firmas pārstāvis bija ļoti neatsaucīgs, ne uz radušās situācijas atrisināšanu, vainīgs bija klients vienmēr. Ja nevēlaties, lai sabojā jūsu logus, tos nekvalitatīvi ieliekot, no sirds neiesaku šo firmu.

B

Комментарии (5)

O Oskars Saulītis 20.01.2021

Komentē SCC LOGI valdes priekšsēdētājs Oskars Saulītis. Šāda veida sūdzības pēdējo gadu laikā esam saņēmuši vien dažas.Visas mūsuprāt esam atrisinājuši. Vai Jūs esat tiešām griezušies pie firmas ,lai atrisinātu šo situāciju?Mēs šādas sūdzības uztveram ļoti nopietni un vienmēr esam atrisinājuši

B BaibaaM 22.01.2021

Pielikumā pievienoju arī bildes (visas bildes no mājas iekšpuses), kuras diemžēl ir no mūsu mājas un logiem, kurus montēja SIA SCC LOGI. Pirmo reizi dzīvē redzu tik nekvalitatīvi iemontētus logus! Ļoti ceru, ka potenciālie klienti ņems vērā manu slikto pieredzi un nepieļaus kļūdu izvēloties SIA SCC LOGI logu montāžai!

O Oskars Saulītis 22.01.2021

Šie NAV SCC LOGI montētie logi. Mēs viņus piegādājām Jūsu būvniekam, bet ne montējām. Prasiet atbildību no tā kas tiešām ir par to atbildīgs.

B BaibaaM 22.01.2021

Diemžēl jūsu attieksme mani nepārsteidz, jo jau montāžas procesā parādījāt, kāda ir jūsu attieksme pret klientu un darbu! Taču bildes (iepriekšējā komentārā),kuras uzņemtas šogad, pirmajā ziemas sezonā, parāda, ka darbi tika veikti zem katras kritikas, t.i., ļoooti slikti! SIA SCC LOGI MONTĒJA LOGUS (pielikumā sarakste ar manu vīru, kurā informējāt viņu par logu montāžas dienu)!
Ar jums vairāk neielaidīšos neauglīgās sarakstēs! Mans pienākums bija informēt sabiedrību, lai nepieļauj tik lielu un dārgu kļūdu, izvēloties SIA SCC LOGI kā darbu veicēju logu montāžai!

O Oskars Saulītis 22.01.2021

Iespējams Jūs to nemaz nezināt, bet šos logus montēja būvniekā brigāde(būvfirma caur kuru Jūs iegādājāties logus)
Es personīgi logus piegādāju
Antracīts/antracīts logus(kas arī redzami bildēs apledojuši) Šos logus izcēla un tūlīt sāka montēt būvniekā brigāde(būvfirma caur kuru Jūs iegādājāties logus)
Par to Es esmu pārliecināts vairāk kā 100%
Un jā, bildēs ir redzamas nekvalitatīvas montāžas sekas(logi nav pienācīgi savilkti kopā)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы