LV RU

Saules ieleja - Attieksme

Saules ielejā iedeva priekšnieces numuru uz kuru zvanīt jautājumos par galda klāšanu. Zvanīju, lai pajautātu par galda klāšanu diezgan lielam cilvēku skaitam priekš Jubilejas. Bet mani “pieklājīgi” pasūtīja pāris mājas tālāk, pasakot - labāk nopērciet pie mums salātus, gaļas. Sākumā kad jautāju vai klāj galdus teica, ka nu itkā taka jā un beigās uz jautājumu - tad taka jūs nepiekrītat klāt galdu? Man atbildēja - nu laikam, ka nē. Un nometa klausuli. Paldies, atradīsim, kas Skaisti un garšīgi uzklās.

18.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

š

Комментарии (1)

BondsBonds 18.02.2020

Viss normāli, tā vienmēr bijis. Tam ir specializējušās vietas. Zem tā ir vienkārši ekonomiski aprēķini,pēc tevis būs zaudējumi lielāki kā ikdienas darbā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы