Sandra Jaunsleine - Tiesu izpildītāja krāpj

2013.gadā man bija parāds pār dzīvokli 2700€.Dzīvokli man atņem,un tiesu izpildītājs sāk ņemt to summu no manā darba alga. Viņa izņēma man summu vairāk nekā bija un kad es pēdējo reizi gāju pie viņai ,viņa teica kā viss ir samaksāts.Bet tagad viņa atkal nosūt man uz darbu tadu pašu lapu par 2013.g. Bet jau 3800€...Es aizgāju uz namu pašvaldību un uzzināju ka viņa ne nosūtīja viņam ne vienu centu no mana parādā,kur pazud visās naudas varbūt viņai kabatā...Kāpēc man tagad vajag atkal maksat tādu pašu parādu,bet vel vairāku viņai.Un viņa negrib radīt dokumentu kur viss ir rakstits par ko viņa atkal grib ņemt no manim otro reizi naudas...Lūdzu palīdzību,tas nav normāli.

Комментарии (2)

L Lilija 03.06.2020
Снимает деньги с инвалида

Я инвалид и у меня снимают деньги с пасобия, размер пособия 200 евро, из-за этого судебного исполнителя я не могу купить жизненно важные лекарство, снимает полностью все деньги

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы