Sandra Jaunsleine - Krāpšana

2013. Gadā man bija parāds pār dzīvokli 2700€. Dzīvokli man atņem, un tiesu izpildītājs sāk ņemt to summu no manā darba alga. Viņa izņēma man summu vairāk nekā bija un kad es pēdējo reizi gāju pie viņai, viņa teica kā viss ir samaksāts. Bet tagad viņa atkal nosūt man uz darbu tadu pašu lapu par 2013. G. Bet jau 3800€... Es aizgāju uz namu pašvaldību un uzzināju ka viņa ne nosūtīja viņam ne vienu centu no mana parādā, kur pazud visās naudas varbūt viņai kabatā... Kāpēc man tagad vajag atkal maksat tādu pašu parādu, bet vel vairāku viņai. Un viņa negrib radīt dokumentu kur viss ir rakstīts par ko viņa atkal grib ņemt no manim otro reizi naudas... Lūdzu palīdzību, tas nav normāli.
tel.mob.29188076;63420864

Дополнено [email protected] 09.05.2017

Ļoti lūdzu palidzibu

Комментарии (3)

V Viktorija001 10.05.2017

Vērsties augstākā instancē. Tas ir jāiet uz tiesu

J Juris Piengalvis 05.07.2017

KAA TAD VINAI MAKSAAJI?Bez kviitiim konvertaa?Ja taa tad cau naudinai...

K Kristina667 09.08.2019

Viņai ne tikai ar skaitīšanu un atmiņu ir problēmas. Pieradusi, ka Liepāja kā mazā paradīze, kur visu ar visiem sarunā un neievēro likumus acīs skatoties atņem īpašumus, kurus nedrīkst atņemt. Piesūta parādrakstus par neesošām lietām. Rīko izsoles, kur jau ar savējiem viss sarunāt, pat nekaunējās izsolē paziņot, ka dzīvokļa pircējam nebūšot problēmas, jo ar Liepājas tiesu viss esot sarunāts. Mantas vienkārši pievākt sev un pateikt, ka tās Rožu laukumā sadedzināja nevis likuma ietvaros pārdeva!.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы