Samsung - serviss

nopirku mob tel samsung i927. pēc kāda laika ieplaisāja stikliņš. stikliņu iegādājos jaunu. sāku meklēt samsung servisa centru, kas stikliņu nomainīs. atšuva visās vietās, paziņojot, ka tas ir pret samsung politiku mainīt tikai stikliņu, bet varot nomainīt visu bloku par 140eur:) Par visu padomāts! Ko tad naiviem pircējiem darīt ar stikliņu - iebāzt? pērkat samsung un ziniet, ka esiet veiksmīgi iekrituši!!

R

Комментарии (3)

K kreditorsPG 30.09.2014

Ražotājs tev piedāvā efektīvāko variantu - nomainīt visu bloku. Tad zini ar garantiju, ka strādās kā jauns. Mainot stikliņus ir lielas ķēpas ar putekļiem, līmēm, utt. Nezinu, bet domāju, ka Latvijā servisi to stikliņa maiņu normāli nemaz nevar izveikt. Ja slikti vai ne ļoti kvalitatīvi stikliņu uzliktu, pats klients tad atkal lamātos, ka viss ir slikti!
Un starp citu, šāda pieeja nav tikai minētajam ražotājam, bet praktiski visiem normāliem šāda tipa iekārtu ražotājiem.

P patiess 01.10.2014

pats nomaini būs viegļak neesi tik lētticīgs

P patiess 01.10.2014

mūsdienām pat auto ir 2 gadi garantija tākā kautkādam mobilajam telefonam. izsmiekls. tā ka neesi tik naivs. pats nomaini viss būs štokos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы