LV RU

Saldenieki SIA - Nemaksā

SIA Saldenieki pasūta preci ar avio transportu, bet kad prece atnākusi, atsakās maksāt par to. Aizbildinās ar biznesa risku. Ir iztērēti 200 EUR par transportu un iesaldēti 500 EUR par preci, kurai būs grūti atrast pircēju. Esam vairākas reizes nākuši pretī viņiem, bet tagad tik pretīgi uzmet. Neiesaku nevienam ar viņiem strādāt, nav godaprāta šiem uzņēmējiem.

Ge

Комментарии (5)

Dainis 28.06.2017

Jebkurš prātīgs uzņēmums ņemtu daļēju vai pilnu priekšapmaksu par šāda veida pakalpojumu atkarībā no preces specifikas, jo vienmēr pastāv risks, ka precei neviens pakaļ neatnāks. Kā arī neviens normāls uzņēmums neies sūdzēties par to! Ir kur augt jums!

Работяга 28.06.2017

Pilnigi piekritu.. uzreiz jarekinas, var pat but ta ka citiem lielak vajadzes jusu pakalpojumi neka citiem..

Ge genius 29.06.2017

Pastāvīgiem, labiem klientiem, lai būtu mazāka dīkstāve, pa priekšu organizējam preci un tad rakstam priekšapmaksas rēķinu, kā tas arī bija šoreiz. Mēs esam par abpusēju uzticēšanos.

Dm Dmitrijs777 14.08.2018

Saldenieki SIA neapmaksā mūsu kompanijai par kondicioniera uzstadīšanu! Gaidām jau pusgadu!

hola_amigo 29.06.2017

Liec te valdes locekļu vārd uzvārds

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы