LV RU
www.sudzibas.lv Salaspils krāpniece Dzīvokļa izīrēšana krāpšana

Salaspils krāpniece - Dzīvokļa izīrēšana krāpšana

Uzmanību Salaspilī uzdarbojās krāpniece Inese Kukle, kura it kā izīrē savu dzīvokli Salaspilī dienvidu ielā. Patiesībā viņai nav nekāda dzīvokļa, tik meklē muļķus noslēdz fiktīvu īres līgumu un savāc drošības naudu par pirmo un pēdējo mēnesi. Un šī summa sastāda 300 eur. Cik esmu dzirdējusi ka tiešām viņa apkrāpusi nevienu vien. Tik aizbildinās ka īrnieki neatbrīvo dzīvokli. Pati Inese Kukle ir no Preiļiem un nav vietējā tik mitinās Salaspilī miera ielas rajonā. Esat piesardzīgi no šīs personas un neiekrītat lamatās.

Комментарии (2)

O Otis 11.09.2019

Tā. Līgums tika noslēgts? Tur uzrādās minētā persona, un to ,ka tā ir iekasējusi tos 300 eiro? Kaut kādas nesaskaņas, problēmas? Vērsies policijā. Kur problēma, ja ir tas rakstiskais līgums, kurā norādās abas puses un maksātais piķis.

Pilnīgi piekrītu! ?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы