LV RU
www.sudzibas.lv Saho SIA Paverdzināšana, krāpšana

Saho SIA - Paverdzināšana, krāpšana

Stipri neiesaku šo uzņēmumu. Nežēlīgs darbs. Autovadītāji krāvēju lomās. Kraveji direktoru lomās. Nekompetenti menedžeri. Neievēro autovadītāju atpūtas regulas. Izskaitīs no algas par visu un ne par ko. Samaksa 50% ar nodokļiem 50% bez nodokļiem (tos var neizmaksāt zem jebkura iemesla) . Autovadītāji mainās kā zeķes. Vienīgais labums var iekārtoties bez darba stāža.

Jo

Комментарии (3)

hola_amigo 01.10.2019

Ipasnieki Vards Uzvards?

An Andi 06.11.2019

Ja jau ir darba likumdošanas pārkāpumi,tad kāpēc par tiem neziņo. Tur cilvēki strādā par šoferiem,bet pilda autovadītāja,krāvēja,ekspeditora un komplektētāja pienākumus. Un tā tas ilgst pa 16 stundām dienā. Kuras valsts likumdošanā ir atļauts autovadītājam ar digitālo karti strādāt 16 stundas bez pārtraukuma?

Kr krustdels 26.11.2019

Ja godīgi, tad izskatās, ka Latgale ir teļu, kurus ved uz nokaušanu zeme. Kur paskaties, maksā maz un to neizmaksā, ja ne visu, tad daļu noteikti maksā skaidrā un visi cieš klusu. Bet firmu (grupējuma) vai kā tos veidojumus sauc īpašnieki, ģimenes locekļi un vidējais menedžments dzīvo uz nebēdu. Vergu tauta, ko tur daudz.
Kurš domājošs vecis ies strādāt uz tādu SAHO, ja viņiem nodokļu parāds virs 240 000 eur un aug.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы