LV RU
www.sudzibas.lv Ronalds Lietnieks Negodīgs remontdarbu meistars un krāpnieks

Ronalds Lietnieks - Negodīgs remontdarbu meistars un krāpnieks

Negodīgs remontdarbu meistars un krāpnieks.
Tel. 28281108, [slēpt]@gmail.com

2018. gada 22.septembrī vienojāmies ar meistaru par demontāžas darbu un remontdarbu veikšanu mansarda dzīvoklim koka ēkā, kvalitatīvu materiālu izmantošanā, sadalot darbus posmos. 2019. gada 14.septembrī informācija sarakstē par mantu savākšanu no objekta. Meistars tika ieteikts un sevi pozicionēja kā speciālistu koka ēkas atjaunošanas darbos ar daudzu gadu pieredzi, par savu profesionalitāti prasot augstu samaksu, plus palīgs. Darbam solot augstu kvalitāti un izpildījumu, garantijas, un stāstot, cik grūti atrast meistarus, kas darbu neuzmet un visu izdara kā nākas, un, lielo Jūrmalas projektu vietā remontē manu dzīvokli.

Problēmas apraksts.
Tiek veikti slīpā mansarda siltinājuma darbi ar vēja barjeras izveidi.
1) Slīpā mansarda sliltināšanas vietā iesaka veidot nošķeltā mansarda izbūvi. Tiek pārceltas siju sasaistes meistara izvēlētajā augstumā, ko “it kā konsultējās ar brālēnu”, nozāģējot nost esošās~6m garās sasaistes. Šobrīd, pēc būvkonstruktora aprēķiniem un apsekošanas nepieciešams atjaunot nozāģētās sasaistes, jo meistara uzstādītās ar butaforijas elementu apdraud ēkas drošību – zaudējumu izmaksas par nodemontēto un nepareizi uzstādīto, un atkārtoti jauno sasaistu materiāls un uzstādīšana.
2) Siltinājuma materiālu iesaka izvēlēties internetā, kas pašai patīk. Siltinājums tiek uzstādīts pēc nošķeltā principa, iesakot izveidot vēdlodziņus fasādes sienās, kā to veido aukstajo bēniņu izbūvē. Par miksētā mezgla risinājumu tika pacelts jautājums, ka neatbilst normatīviem, jo ir apvienoti 2 veidu risinājumi vienā un nav nohermetizēts siltinājums no vēja, bet tiek pārmests, ka ir ļoti aizvainojoši saņemt šādas piezīmes, un viss esot pēc tehnoloģijas. Un man vispār jāpateicas, ka novembrī vispār kāds man taisa vēja barjeru jumtam, jo tas esot ļoti sarežģīti, jo vispār to varētu darīt tikai nākamgad. Izbūvētais risinājums ar vēdināšanas vietām un nehermetizēto vēja barjeru no preskartona rada siltuma zudumus, jo viss siltinajuma slānis pakļauts vēja plūsmai.
3) Vēja barjera tiek uzstādīta pēc slīpā mansarda jumta mezgla. Vēja barjeras izveidei tiek izmantots funkcijai neatbilstošs materiāls – preskartons, kas nav būvmateriāls, par kuru īpašībām netika informēts un saskaņots, tai nav ekspluatācijas īpašību deklarācija. Ņemot vērā mūsdienu materiālu daudzveidību, kuri paredzēti vēja barjeras izveidei, un uzstādījumu izmantot kvalitatīvus materiālus, nav akceptējama neatbilstošas funkcijas materiāla pielietojums. Preskartons jumta kores augšdaļā netika hermetizēts, atstātas lielas spraugas. Attiecīgi ir demontējama visa uzstādītā jumta siltumizolācija, un neatbilstošā pretvēja izolācija, uzstādītā reģipša izbūve vienai telpai – zaudējumu izmaksas siltinājuma uzstādīšanai un preksartona materiālam, reģipša sienas uzstādīšanai.
4) 2019.gada vasarā tiek pieprasīti čeki par otro pusgadu, jo bija norunāts, ka čekus iesniedz. Tikai pāris čeki tika iesniegti, par visām iesniegtajām summām un tāmēm tika maksāts. Pārējie čeki nav redzēti.
5) Pēc daudzām konsultācijām ar speciālistiem, tika pieņemts lēmums demontēt pašdarbnieka izdomātos risinājumus un zemās kvalitātes izmantotos materiālus, lai neradītu turpmākos zaudējumus ēkas leitošanā pec remontdarbiem un drošības dēļ, jo uzstādītās sasaistes ir nedrošas. Preskartona demontāžas laikā vēl atsedzot “mazā krāniņa” zīmējumu, ko pats meistars ir atstājis piemiņai. Tā arī ir Ronalda Lietnieka kvalitātes zīme. Zaudējumu apmērs tika apkopots, lai informētu meistaru.

6) Šī gada (2020.gada) vasarā uzrodas meistars meklējot instrumentu un paziņo, ka daudzi darbi, par kuriem tika samaksāts nemaz nav pabeigti – melnajās grīdās saplāksnim nav izveidotas šuves, santehnikas darbi zem melnajām grīdām utt. Tika nosūtīts apkopojums ar lūgumu atgriezt samaksāto naudu par nepabeigtajiem darbiem, jo šo cilvēku - ar augsto darba samaksu, pēc kura gadu ilgstoša darba nepieciešams visu nodemontēt un pārtaisīt, ne tuvu vēlējos redzēt savā īpašumā.
Papildus tāmju apkopošanas rezultatā atklājās informācija par daudziem dubultīgi ietamētiem darbiem, par kuriem arī tika samaksāts, par tiem tika pieprasīts atgriezt zaudējumus.
Par grīdas šuvēm meistars atbildēja, ka tā vairs nav viņa darīšana, un nemaz nesaņemot kopējo zaudējuma aprēķinu nozuda, tādējādi solītās kvalitātes garantijas un augstā profesionalitāte ir krāpniecība un negodprātīga rīcība.
7) Ir nosūtīts šim cilvēkam kopējais zaudējumu aprēķins ar pielikumiem, ir veikta ekspertīze darbiem. Gada periodā, atjaunojot dzīvokli un garantējot kvalitatīvi darbu, radīja zaudējumus ap 8000 eur. Tika piedāvāts atstrādāt vai atgriezt zaudējumus.

Pieaicinot profesionāli darbam ar pieredzi šādam iznākumam nebūtu jābūt – ciest finansiālus zaudējumus un vēl viss gada periodā izbūvētais jāpārtaisa, zaudējot laiku.
Ar šī brīža izpratni par koka ēku atjaunošanas darbiem, materiālu izmantošanu, saprotams, ka ieteiktais meistars pilnīgi neko nejēdz no veiktajiem darbiem un izbūvē ar youtobe zināšanām, un visu savu 15.gadu ilgajā pieredzē piekopj ļaunprātīgu praksi.

Z

Комментарии (4)

S secinajumi 18.11.2020

Izskatās pēc jefela ko bins tur goras ?

Z zemeslode 19.11.2020

Video ļoti labi uzskāms finiera klājs, kuram nav ievērota tehnoloģija - liekot nav ievērtētas šuves ne no sienām un starpsienām, ne savstarpēji. Un pēc tam tika arī uzmontētas strapsienas. Pēc gada atnāk info, ka nepieciešams izveidot šuves, ko profesionāļi veido uzreiz, lai nav dubultīgs darbs jādara. Ja netiktu demontēts viss iepriekšējais viņa darbs, visticamāk jau būtu ieklāts jaunais grīdas segums, un es nemaz nezinātu par šuvju nepieciešamību, un garantiju, ka jaunās grīdas nečīkstētu, un visticamāk arī garantijas remontu pēc tam neveiktu. Apzināta kaitniecība.

A ab24 19.11.2020

Hmm, kārtējais klauns, kurš tēlo meistaru un ņem naudu par savu "aktiermākslu". Vai tiešām nevarēja jau pašā sākumā noalgot kādu kvalificētu būvuzraugu, kurš pārbauda viņa darbošanos un patriekt šito klaunu jau pēc nedēļas, nemaksājot ne centa?

Z zemeslode 19.11.2020

Diemžēl tika ieteikts, tamdēļ bija uzticība tik augsta un paļāvos uz viņa profesionalitāti, un pati biju nekompetenta šajos jautājumos. Pēc gada protams esmu apguvusi būvmākslu, un būtu algojusi būvuzraugu, un pati risinātu tehnoloģijas un konsultētos pie speciālistiem, zinot visu šo, nevis uzticētos šādiem pašpasludinātiem pseido meistariem un būtu jau patriekusi pašā sākumā, kad nopludināja kaimiņiem griestus, labojot jumtu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы