LV RU

Rinalds Vītols - Krāpšana

Labdien vēlos brīdināt cilvēkiem kam ir firmas un veikali ka jums var rakstīt Rinalds Vitols jautājot vai varam sadarboties viņš stāsta ka var piesaistit cilvēkus utt bet viņš par to prasa 10 euro un ka jūs samaksāsiet ielaku summu viņš jums vairs neatbildēs uz zinām viņš man megināja atriebties par to ka brīdinu cilvēkus ka viņš ir krāpnieks un viņš šajā majas lapa ielika sūdzību ka es marta grave krāpju naudu man ir 14 gadi ko es varu krāpt es macos ja ir iespēja stradaju bet nu cilvēkam 22 gadīgam nav smadzenes lai sameklētu darbu normālu kur var normāli pelnīt un lai jūs neapkrāpj.

Ещё Rinalds Vītols жалобы

Комментарии (9)

L Linda_J 06.01.2020

Šis jau ir klaču pportāls. KKoo cituu te var gribēt? Neviens nepārbauda ievietojamo informāciju.

M Marta Grāve 07.01.2020

Vins manai draudzenei uzrakstija kamer ar vinu nekontaktesos vins ta turpinas

L Linda_J 07.01.2020

Mēģini parunāt ar vecākiem un griezieties policijā

M Marta Grāve 07.01.2020

Ar vecakiem runaju vini saka ka vins megina pieverst uzmanibu un ja nenemsu vera tad vinam apniks un vins apklusis jo policija neko nedaris sodien ar vinu tiksos un aprunasos par nomelnosanu portalos

BondsBonds 07.01.2020

Protams, tu svētā Marija. Ļoti precīzi zini ko viņš dara, ko nedara. Kriminālatbildība sākas no 13 g. vecuma.
Monētai ir divas puses. Pagale viena nedeg.

M Marta Grāve 07.01.2020

Es vinu pazistu jo vins rakstija visiem maniem skolas biedriem utt es visu zinu vins pat no manim agrak zvanija cilvekiem un vina vf redzeju ka jauta vai velies sadarboties kur logika tas ka es vinam ig komemteju patiesibu un ka pilns fb ir par vinu tad padoma un kriminalatbildiba ir no 14 nevis no 13g

E Edgars 16.05.2020

Rinalds Vītols, jap piedāvāja man autiņam pircēju atrast 3 dienu laikā. Nosacījumi- 10 euro viņam pirms un 10 eur pēc mašīnas pārdošanas...likās, ka k.kas nav tīrs, gramatika kliboja, ļoti uzstāja uz 10 eur priekšapmaksu, kad piedāvāju 30eur tikai pēc pārdošanas fakta, sāka raustīties...iemetu googlē viņa vārdu uzvārdu, izleca šis...aizsūtīju skreen bildi- čalis pazuda ar galiem, vairs neatbild...labi, ka ir šadas sūdzību lapas...lai tauta zina savus varoņus!

D DA9871 12.08.2020

Arī man piedāvāja 25 klientus un 4000 sekotajus par 10 eur+15 eur. Kad pateicu, ka parak daudz sudzibu par vinu noblokeja mani.

G guntis 24.09.2020

Rinalds Vītols tiešām ir krāpnieks! Varu ar visiem 100 % to apstiprināt, es šādiem cauri redzu, šoreiz gan es viņu vairāk "pačakarēšu" kā viņš mani! Jā, shēma augstāk minētā, 10 eur un piesaistīs klientus, vēl viņš tipa par 100 Eur mājaslapas taisa. Spriežot pēc sarakstes nav izglītots, IQ arī diezgan zems, es ar viņu kā kaķis ar peli spēlējos, un ceru, ka vēl ilgi izdosies, man viņa nav ne kripatas žēk, kretīns, izmanto lētticīgos un apkrāpj tos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы