LV RU
www.sudzibas.lv Rigasperle.lv Neadekvata apsardze, kuri visu risina sitot klientus, kosumacija

Rigasperle.lv - Neadekvata apsardze, kuri visu risina sitot klientus, kosumacija

Diskotēka Rīgas pērle, kuģi.
1. Apsardze neadekvāta, ja tu labi pavad laiku, viņi tev var sabojāt visu, piekasās, jutas it ka viniem vis ir atļauts, uz kuģa apsardze uzvedas tā, it ka tev nav tiesības, un ja pretosies, viņi sit klientus un nodod policija melot it ka tu esi vainīgs. Tiem kam patik forši pavadit laiku, labāk atrast citu vietu, kur ir mūzika un bars, jo Sita kuģa apsardze var sabojāt tev noskaņojumu un pat veselību, jo viņi risina problēmas sitot klientus.
2. Meitenes kuras atputas kuģi, vairākuma nodarbojas ar konsumaciju un strāda (neoficiāli) ka kuģa viesi, tēlojot ka viņi atputas, ideja tāda laj džeki kuri grib atpūsties ar meitenem, tērētu naudu un pirktu alkoholu, meitenem, kuras to dara tikai naudas delj. Džeki ja gribat atrast meiteni, labāk iet tur, kur ir parastas meitenes, bet ne konsumacijas darbinieces, kuras pati piekasās iet kontakta, laj cilvēkam būtu tels ka viņš forši pavad laiku, un laj patēret visu viņu naudu bara.

Дополнено Oskars2020 09.08.2020

Risks saslimot ar COVID-19.

O

Комментарии (5)

V vitols 09.08.2020

Ja tu nekontrolē sevi reibumā, tad nav brīnums ka tu tiec iekaustīts.

Jimmy Darling 09.08.2020

Ja tik ļoti baidies saslimt, kapēc vispār gāji uz diskotēku?

Oskars Oskarsons 09.08.2020

Kaut kā rodas ļoti smagas aizdomas, ka tu daudz ko noklusē.

Idiotshdkw 09.08.2020

Jāpamēģina palikt par kuģi komā

к КУ 10.08.2020

"Džeki ja gribat atrast meiteni, labāk iet tur, kur ir parastas meitenes" - - - Bet parastas meitenes "nedod"! Tikai padaudzas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы