LV RU

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola - drausmas.

Skola zem katras kritikas.
Skolotāja ir ļoti, ļoti zemā līmenī.
Grāmatas reti, kad tiek iedotas, bet ja iedod tad, piemēram, ja mācies 10. Klasē, tad ņems 9. Klases grāmatas, ja 11. Klasē, tad 10. Klases grāmatas. Kā palīg skolā diemžēl: (
matemātikas skolotāja stundā paspēj izņemt vienu uzdevumu, ne vairāk. Kontroldarbi zemā līmenī - viens vai divi uzdevumi un tie paši niecīgi. Mājasdarbus nekur neuzdod, nav nekāda trenniņa.
Mūzikas skolotāja diemžēl bērnus vērtē laikam tikai pēc tā kuram acis tā teikt smukākas... Drausmīgi. Nevienam neiesaku šo skolu.
Labas atsauksmes man ir par angļu valodas skolotāju un latviešu valodas.

Af

Комментарии (23)

Ro rojs22 09.12.2011

pēc tavām rakstitprasmēm arī latviešu valodas skolotāja nav labā līmenī. vai arī pašam ar galvu tā švakāk...

La laura 09.12.2011

Par kuru anglju valodas un latvieshu skolotaaju tu raksti?
Pati maacijos sajaa skolaa un dazi skolotaji riebaas un dazi bij normali.

Ol Olga 12.12.2011

Par kādiem skolotājiem ir runa???

Ci cina 12.12.2011

TAK MELI UN TAPEC NENOSAUKS NEVIENU, JO NEZIN. LOL DAUDZI SLAVENI, BAGATI, ZINOSI CILVEKI BEIGUSI SO SKOLU.

Ab ablooooms 15.12.2011

Tas, ka slaveni cilvēki beiguši to skolu, nav rādītājs.

Af Afterfgh 15.12.2011

Šeit nav latviešu valodas stunda ;)

Skolotāja Kāpostiņa ir ļoti saprotošs cilvēks, prot labi iemācīt, tāpat kā angļu valodas skolotāja Jansone.
Un, protams, ka šo skolu man šķiet pabeigs jebkurš.Kontroldarbā 2, 3 uzdevumi, tie paši pirmās klases līmenī.

Ai Aija 16.12.2011

Skola kā reiz ļoti laba. Draugs mācās, nesūdzas, atzīmes labā līmenī, trešdienas brīvas, mājasdarbu gandrīz nav, bet tas nekas, jo stundās jau iemācās to, ko vajag.

Li Liene 18.12.2011

Drausmīga skola, kad iestājos, tad ielika 12 klasē, bet pēkšņi 2 semestrī ielika 11, jo kā izrādās šajā skolā neviens pat nav informēts par jaunākajiem izglītības ministrijas noteikumiem!!! Murgs ne skola!!! Vienk sapists lieks gads!!!

Be benders 24.05.2012

es pats šo skolu beidzu, ties gan gadus 8 atpakaļ, vēl vecajās telpās. vissslabākās atmiņas par visu!!!

Ri ri4y 24.05.2012

Pats pabeidzu šo skolu, manā klasē mācījās dažas personas, kas darbojās šovbiznesā. Skola māca tieši to ko tev vajag neko lieku! Mājas darbus neuzdot gandrīz, jo saprot ka 90% no klases skolēniem ir jau savas ģimenes, kā arī darbs, pa kuru laiku mācīties? Pie tam uzdevumus konroldarbos dot pārsvarā no eksāmena jautājumiem. Beidzot šo skolu vidējā atzīme bija 7, bet toties, eksāmenos:
Latviešu valoda - B
Angļu valoda - B
Krievu valoda - A
Vēsture - B
Ģeogrāfija - B
Matemātika - 7
Informātika - 9
Ķīmija - B
Pie tam man ir sieva un kad studēju šajā skolā, strādāju pa naktīm vienā darbā un pēc skolas uz otru darbu skrēju, laika nebija mācīties. Paldies skolas skolotājiem par sapratni un par to ka mācīja tieši to kas nepieciešams eksāmenos un neko lieku!

Me Mengots 21.05.2014

Kāpēc savā vienpusīgajā kriticismā slēpjaties aiz anonimitātes? Tas taču ir tizli, un neko labu par jums neliecina!
Savā laikā raiņieša vārds saistījās ar augstāku morālo stāju, kā caurmēra cilvēkiem.

Jānis Ūdris, ,
rakstnieks,
Raiņa skolas absolvents

Ki KiloKoksa 18.01.2016

Pagājušogad pabeidzu šo skolu. Skolotājiem nav ne vainas, galvenais, pašam jāgrib mācīties un saņemt izglītību, ar karotīti zinības neviens nebaros.
Grāmatas vienmēr bija pieejamas klasē, kā arī bija iespēja izmantot bibliotēku.
Īpaši gribas izcelt latviešu valodas un literatūras skolotāju Mežsarga kundzi, reti kura dienas skola var lepoties ar tik labu skolotāju.
To pašu var teikt par Karavičiku,Jansoni-Pīlāci,Krastu un Rupmeju.
Runājot par matemātiku, Rupmejas kundze fokusējas uz skolēniem, kas tajā nav stipri un par to viņai liels paldies.
Bija gan divi skolotāji, kas izraisīja negatīvas emocijas. Lūsis (informātika), pirmajā stundā "izbrauca" cauri visai mācību vielai. Nākošās stundas speciāli bija saliktas vai nu dienas vidū vai vēlu vakarā, attiecīgi reti kurš uz viņām gāja. Ja reiz biji ieradies viņš nevarēja noslēpt savu neapmierinātību, ka nevarēs viens klasē sēdēt un skatīties youtube.
Darbus, kuri veidoja gada atzīmi varēja pildīt mājās, ja biji ieradies uz stundu, darbu nācās pildīt tur, turklāt bez nekādiem iepriekšējiem paskaidrojumiem.
Negatīvus iespaidus atstāja arī Zalānes kundze (dabaszinības). Stundas sastāvēja no konspektu veidošanas, pati neko neskaidroja. Beigās sanāca tā, ka visai klasei kontroldarbos atzīmes svārstijās no 3-5.
Iesaku šo skolu tiem, kas paši nonākuši pie atziņas, ka grib mācīties.

LabaisStars 16.11.2017

Rupmejas kundze ir viena liela vienā stundā liek rakstī konspektu ,bet otrā jau kontroldarbu ,un tad neko nevar iemācīties...

An AntiViela 11.09.2019

par matemātikas skolotāju Rupmeju mēs varam pastrīdēties. Skolniekus viņa vērtēja pēc savas patika. Pret kādu varēja izturēties tik jauki, bet pret kādu citu- ar naidu. Nezinu kādēļ, bet mani un dažus citus viņa nīcināja. Uz stundām regulāri gāju, bet matematika nebija mana stiprā puse. Es uz konsultācijām bieži netiku jo dzina laukā, tikai tad kad sāku uzstājīgi teikt, ka viņai no tā un tā laika ir konsultacijas, un es nekur neiešu prom, tikai tad ar sakostiem zobiem iedeva lapu ar 5 uzdevumiem (ar tekstu “visa 11. Klases viela ). Manus darbus viņa atteicās vērtēt (pat skaļi to ir teikusi ), kamēr citiem klasesbiedriem viņa smaidīga deva kontroldarbu atbildes. Es 10 klasē tiku pārcelta ar vienu nesekmīgu matemātiku , ar norunu ka 11 klasē 1maja semestri izlaboju, bet vai ar tādu kuci tas bija iespējams? Ejot uz konsultācijām, sēžot stundās,darot visu iespējamo. Nē nebija. Tāpēc es 11 klases tiku izmesta, skolas mācību vidū.
Skola ir laba, tikai tā viena kuce sabojāja visu , bet direktors arī nebija nekāds labais. Prieks ka tur vairs nemācos, bet dusmas būs ilgi.

La Labvēlis esmu es 28.01.2016

Da tirakais suds ne skola jo skola principa vari darit ko gribu daudzi skoleni kuri ir nepilngadigi ar prieku iet uz turieni jo skolas teritorija vari darit ko un kaa gribi

Jānis Pārstrauts 11.02.2017

Raiņos paeidzu gan pamatskolu ( 1997./ 1998. m. g. ), gan vidusskolu ( 2000. / 2001. m. g. ). Pēc tam studēju Liepājas universitātē. Viens otrs, pabeidzis elitāru skolu, nespēj nekur iestāties, tāpēc nav jāvaino skola, skolotāji. Nav vairs tie laiki, ka visu uz paplātes pienes klāt.

Em Emilia Carter 25.10.2017

Normālā skola tikai jāgrib mācīties

LabaisStars 15.11.2017

Atvienojiet bet ši skola ir murgs...Piemēram matemātikas skolotāja liek tikai rakstīt koncpektus un neļauj tos izmantot kontroladarba laika grāmats vispār nav.Bioloģijas skolotāja nodzērusies un neko nemāc iedod tik grāmatu un lai mācas pats...Par skolniekiem labāk nerunāsim atnāk uz skolu piedzērušies un visiem prāta tikai seks un dzeršana un pīpēšana.. Kad tiku prom no šis skolas biju laimīgs...Neiesaku nevienam šo skolu labāk izvēlēties citu iespēju piemēram tālmācibas skolā...

At Atis Kārkliņš 15.11.2017

Šobrīd mācos šajā skolā, nevaru pateikt neviena slikta vārda. Skolotāji ļoti labi un pretīmnākoši, ja vien nāc uz stundām. Es ļoti labi redzu apmeklējumu skaitu vidusskolas vakara grupās, 75% ir kaut kur nezin kur, atvelkās semestra beigās uz konsultāciju un sagaida sekmību. Protams, stundu skaits ir mazāks par parastajām vidusskolām un ģimnāzijām, bet lai kodolu apgūtu un labi pabeigtu, pilnīgi pietiek.
LabaisStars varētu iemācīties komatus salikt un tad muti vērt vaļā.

LabaisStars 16.11.2017

Zini ši skola ir murgs.Un par maniem komatiem nevajaga pieksasīties.Rakstu ko gribu.Iesaku meklēt jau jaunu skolu jo ši skola jau nākam gad nebūs.Jo skolā ir slikta macīšanas metode

Jānis Ūdris 23.11.2017

Bet Tu taču pats pat rakstīt nemāki. Kurā klasē tad Raiņos gāji? Rakstīt taču iemāca 1. un 2.klasē...

Em Emilia Carter 06.09.2018

Vajag tikai mācīties un tas ir arī viss

Si Sinty 27.02.2020

Šobrīd mācos šajā skolā. Tiešām neko sliktu nevaru pateikt. Galvenais ir nākt uz stundām un klausīties, ko skolotājs saka, tad arī viss būs kārtībā. Neiesaku šo skolu tiem cilvēkiem, kas vēl nav sapratuši, ka pašam ir jāgrib mācīties. Šī nav tā iestāde, kur Tev skries pakaļ, visu laiku atgādinās par neizdarītiem darbiem un liks mācīties. Negribi - uzredzēšanos! Arī neiesaku šo skolu tiem, kas vēl nav beiguši pamatskolu, jo šie “mazie” prātiņi sajūt brīvību un sāk darīt, kas vien prātā ienāk. Vidusskola tur gan ir ļoti laba. Sakarīga klase un skolotāji! :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы