www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Slikts serviss. Peļķes, dubļi

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss. Peļķes, dubļi

No Baltezera ielas (Baltezera iela 7) līdz Rīgas 63. Pamatskolai (Baltezera iela 6) veidojas milzīga peļķe, kuru nav iespējams apiet. Uz skolu ejoši skolotāji, skolēni, vecāki, un māju iedzīvotāji dodas ceļā uz mērķi pa “ezeru”. Gandrīz peldošs. Otrā virzienā no skolas (gar brīvības gatves mājām 407, 405/1, 405) arī veidojas milzīga peļķe. Kā jau šo māju pagalmos, bedres pārvēršas peļķēs-ezeriņos. To nevar apiet. Pat ja lietus nav, peļķe paliek savā vietā uz visiem laikiem. Visapkārt ir erodēta Zeme, dubļi un Sārņi. Mēs pastāvīgi uztraucamies par bērniem un veciem cilvēkiem, kuri var paslīdēt, nokrist un lauzt kaulus. Nemaz nerunājot par slapjām kājām un netīrām kurpēm (uz visiem laikiem) .
Cik ilgi šīs bedres un peļķes turpinās mūs garīgi un fiziski traumēt? Kad namu pārvalde ķersies pie šīs problēmas risinājuma un ieklās jaunu gludu asfaltu. Nemetīs akmeņus milzīgās bedrēs izskata dēļ, bet gan uzliks jaunu segumu?

23.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 25.10.2023

Labdien!
Atbilstoši apsekotai adresei un vizuālajiem aktiem un Baltezera iela 7 zemes robežu plāna datiem, asfalta segums Baltezera ielā 7 ir apmierinošā tehniskā stāvoklī, pieguļošās teritorija ir pašvaldības īpašums. Aicinām Jūs vērsties Rīgas Domē ar lūgumu veikt lietus novadīšanas sistēmas apsekošanu un asfalta seguma reljefa slīpuma noteikšanu.
Atgādinam, ka Dzīvojamā mājā remontdarbus veicam saskaņā ar uzturēšanas darbu plānā noteiktajām prioritātēm un atbilstoši faktiski izveidotā uzkrājuma apjomam. Klientiem ir pilnas tiesības mainīt uzturēšanās darbu plānu iekļaut minētos darbus kā prioritāros.

а

Комментарии (3)

I Ilze Ezite 11.08.2023
Dabas piesarnojums

Pusgadu tualetes pods sasists metajas pie majas Liela iela 7- 7 vai var kads izvest.Miskastes vienmer pilnas smird ne var pat pa celu paiet visas atliekas ir izmetatas pa visu celu.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 07.11.2023

Labdien!

Lielā iela 7 nav SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekošanā.

Kas attiecas uz tualetes poda izvešanu - katram dzīvokļa īpašniekam pašam ir jānodrošina šāda veida atkritumu utalizēšana.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы