LV RU

Rigas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Pagalmā atrodas 3 mājas adrese mazā Kandavas iela 3 un 3 (a, b) sētnieks savāc lapas pie 2 mājām un pie trešās mājās ar slotu izslauka celiņu, par ko ir jāmaksā iedzīvotājam ja viņš pats iet grābt lapas? Varbūt namu pārvaldnieks man maksās par to ka es pildu sētnieka pienākumus katru gadu? Kāpņutelpā arī viss smird un iedzīvotāji paši mazgā visu jo sētnieks ka pārējiem uzskata un principā visi ir par vecu savu pienākumu pildīšanai. Padomājiet par ko iekasējat naudu.

26.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

M Mego izmeklētājs 26.10.2019

Vai šī teritorija ir jāapkalpo sētniekam? Apskatieties savā rēkinā cik m2 ir jākopj setniekam

Labdien!
Veicām apsekošanu un konstatējām daļēji uzkoptu teritoriju par ko tika izteikts brīdinājums. Šobrīd teritorija ir uzkopta pienācīgi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Vienlaikus skaidrojam, ka atbilstoši Dzīvokļu īpašuma likuma normām, dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga lemt par sētnieka-apkopēja pakalpojuma atteikumu un nolemt par Dzīvojamās mājas piegulošās teritorijas un koplietošanas telpu sanitāro kopšanu pēc saviem ieskatiem, samazinot apsaimniekošanas maksu.
Plašāka informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību un formu pieejama Sabiedrības interneta vietnē www.rnparvaldnieks.lv, sadaļā – Dokumenti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы