Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

23.12.2023. Atslēgts augsts ūdens, remontdarbus veiks tikai darba dienās, tas ir 27.12.2023. Sanāk 4 dienas bez aukstas ūdens, a man ir divi mazie bērni. Jo dežurejošas brīgades nav.
Novēlu Rīgas mēram, M.Ozoliņam un parejam atbildigiem degeneratiem jaukus un konfortablus Ziemassvētkus. Viņi visi taču dzīvo privātmājās.

24.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 28.12.2023

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Vai varat lūdzu precizēt dzīvojamās mājas adresi un vai ūdens padeva joprojām nav atjaunota?

Дополнено Ervīns un Ko 28.12.2023

Ūdens jau pieslēgts. (piektajā diedā)

Ответ от Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 29.12.2023

Bez precīzās adreses nevaram komentēt konkrēto situāciju. Tomēr norādām, ka situācijas kādēļ uzreiz nav iespējams veikt remontdarbus mēdz būt dažādas, piemēram, nav uzreiz pieejama nepieciešamā detaļa remontdarbu veikšanai vai par problēmu (avāriju) ir paziņots darba dienas beigās.
Atgādinām arī, ka darbi tiek veikti rindas kārtībā pēc prioritātes.

Комментарии (1)

O Ok:( 26.12.2023

Apsveicu! Esi laimèjis Rīgas nama pārvaldnieka loterijā. No pieredzes saku,ka tas tik ātri remonts tev nebūs un varēsi viņiem zvanīt katru dienu un jautāt kad būs remonts. Kā es to zinu jo pagaišo gad bija tāda pati situācija, es bez ūdens dzīvoju gandrīz mēnesi sākumā nebija aukstais un pēc tam samainīja un nebija karstais. Pirku sporta kluba abonementu lai ietu mazgātas uz turieni. Un kad zvanīju skaidroju katru dienu situāciju man atbildēja to ka mani saprot un es neesot vienīgā ar šādu problēmu, bet meistaru nav un nevar nevienu atsūtīt. Viss savāds palika bez ūdens.
Es ieteiktu 27.12 zvanīt no rīta un prasīt cikos būs meistars ,jo savādāk viņa nebūs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы