Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Trīs dienas nav karstā ūdens. Paziņojumu/brīdinājumu nekādu nebija. Klientu centrs un pārvaldnieks uz zvaniem neatbild. No kaimiņiem uzzināju, ka plīsusi karstā ūdens truba kaimiņam.
Kaimiņienei sanāca sazināties ar rnp pirmdien, solīja pieslēgt ūdeni pirmdien līdz 21: 00, joprojām nav ne ūdens, ne paziņojums!
Adrese: Maskavas iela 321.

24.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 25.10.2023

Labdien!
Jā, tiesa, ūdens neesamība saistīta ar avāriju vienā no dzīvokļiem. Ņemot vērā, ka konkrētie remontdarbi bija jāveic pašam dzīvokļa īpašniekam, mēs no savas puses nevarējām neko ietekmēt.
Uz šo dienu (25. oktobri) ir saņemta ziņa, ka klients ir veicis nepieciešamos darbus. Pēc tam, kad PS "Siltumserviss Rīga" apsekos objektu un atzīs, ka viss ir darba kārtībā, karstā ūdens padeva tiks atjainota.

V

Комментарии (7)

T Totm 14.09.2023
Slikts serviss

Atkal neviens netīra pagalmu. Atkal nav mazgātas kāpņu telpas. Vai tiešām nav nekāfa sētnieka, Vai brigādes, kas var tīrīt to visu. Ceļš ir netīrs, asfalts bojāts. Kur mēs dzīvojam?

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 08.11.2023

Labdien!

Lai varētu apsekot objektu un veikt nepieciešamos darbus, nepieciešams zināt dzīvojamās mājas adresi.

A Andrejs Ševeņonovs 08.11.2023

Rīgā, Plavnieki, Jukuma Vācieša ielā 6

A Andrejs Ševeņonovs 02.10.2023
Nesakārtota teritorija

Lūdzu, noņemt betona kolonnas, kas atrodas uz ietves, un neļauj brīvi pārvietoties cilvēkiem (skat.fotofiksāciju). Adrese:Rīgā, Jukuma Vācieša ielā 6

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 07.11.2023

Labdien!
Ņemot vērāto, ka betona gabali netraucē pārvietoties pa ietvi un tā nav avārijas situācija,šo gabalu izvešanas iespējas tiks izskatītas rindas kārtībā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы