Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Esam ļoti neapmierināti ar servisu.. Neskaitāmas reizes tiek zvanīts sūdzība Sakarā ar elektrību_tiek šauts ārā korķis visu laiku... Vakar elektrība pazuda visa māja... Saka ka divu dienu laikā atbrauks meistars.. Neviens nebrauc.. Tiešām jānotiek nelaimei lai atpogātu vaļā acis? Korķa nomaiņa Nepalīdz... Veiciet taču savu darbu par ko jums maksā!?

25.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (7)

N Noboby 25.02.2020

Parasti cik zinu, korķus sit ārā ja kaut kur ir īssavienojuma problēma un Tu vari mainīt simtiem korķu bet viņi dara tikai savu darbu un ja Tu slēdz iekšā katru reizi, tad es ieteiktu sapakot svarīgās mantas čemodānā lai vieglāk paķert kad Tava māja deg

M Mego izmeklētājs 25.02.2020

Pilauju iespēju ka iedZīvotaji parslogo drošinātäju .sildītaji.tējkannas kandžas dzenamās iekārtas un vel kāds pa kluso škūnīti ar garažu pieslēdzis

BondsBonds 25.02.2020

Kāds sakars RNP gar taviem vadiem un drošinātāju - tava gala problēma. Drošvien plāni, veci vadi netur tavubpatēriņa slodzi. Mājā pazuda, jo kāds drošvien pārbaudījā visu.

V VeiksmīgamBiznesam 26.02.2020

Par elektrību, cik zinu, atbild AS "Latvenergo".

M Mego izmeklētājs 26.02.2020

Līdz mājai sadales tīkli latvenergo mājas stāvvadus apsaimniekotājs aiz jūsu skaitītāja pats saimnieks

Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 26.02.2020

Labdien! Lai mēs varētu precīzi identificēt problēmu un atbilstoši rīkoties tā risināšanā, lūgums sniegt privātā ziņojumā adresi.

V VilnisBanga 26.02.2020

Šis uzņēmums ir liels un ātrums, kā arī individuāla un uzmanīga pieeja ir svešs jēdziens. Beeeeet ir jāsaprot - kamēr jūsu mājā cilvēkiem ir parādi un pārējos nekas neinteresē, tikmēr neveidosies uzkrājums (ar kura palīdzību šīs lietas tiks labotas) un varēsiet aizmirst par savas mājas kārtīgu uzturēšanu, kas nav pats pats minimums (kā ar automašīnu, varat labot visu pa minimumu pēdējā brīdī un brīnīties, kāpēc viss pārējais lūzt). Nemūžam neatrisināma problēma, tiklīdz netiek nodibināta biedrība, kuras priekšgalā ir zinošs un rūpīgs cilvēks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы