LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Pilnīga bezkontrole darbā

Rīgas namu pārvaldnieks - Pilnīga bezkontrole darbā

2020.g.12.augustā savlaicīgi pieteicu RNP ūdens skaitītāja nomaiņu dzīvoklī Dzirciema ielā , ko tā arī nesagaidīju ne augustā , ne septembrī , ne arī oktobrī .
Uz vairākkārtējiem zvaniem uz informatīvo telefonu 8900 vienmēr atbilde bija "meistars zvanīs gaidiet" .
Skaitītāju nomainīja licencēta firma 28. oktobrī.
Gala rezultātā lai noslēptu savu ilgo bezdarbību RNP iekasēja soda naudu par nokavēto nomaiņu .
Vai tā ir apzināta un ļaunprātīga rīcība lai iegūtu nelegālus ienākumus ?

RNP klienta nr. 12145827

14.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

Labdien! Beidzoties pirmajam ārkārtējās situācijas termiņam, saņēmām pastiprināti daudz pieteikumus ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņai. Ņemot vērā šo apjomu un to, ka pastāv liels risks nespēt laicīgi veikt ūdens patēriņa skaitītāju, tika veikta saziņa ar klientiem, lai informētu par iespējam izmanto citus šī pakalpojuma sniedzējus. Diemžēl Jūsu gadījumā atzvanu veicām septembra mēnesī. Atvainojamies par ieilgušo saziņu! Kas attiecas uz soda naudu, ko minējāt savā publikācijā - Jums izrakstītajos rēķinos šādu pozīciju neatrodam. Vai varam lūgt precizējumu?

M Mārtiņš Ruža 27.01.2021

1.Informāciju par risku neizpildīt manu iesniegumu laicīgi nesaņēmu. Kādēļ tādu informāciju nesniedza uzreiz pa tel. 8900 , lai nerastos domstarbības?
2.Nesaprotami kā divu mēnešu laikā nevar atrast iespēju nomainīt skaitītāju , kas prasa kādas 30 minūtes darba .
3.Vēlreiz apstrīdu 16.10.2020g. rēķinā esošajā pozīcijā ''Ūdens patēriņa starpība" uzrādīts 20.90m3 kas satāda 40.36e , ja 28.10.2020g. noņemtais UPS uzrādija tikai 3,787m3 lielu patēriņu par visu oktobra mēnesi .
4.Skaitītāja rādijumus nosūtīt caur internetu neļāva e-pārvaldnieka bloķējums .
5.Kā var tik akli atzīt par vainīgo īrnieku MK noteikumu neievērošanā , ja tas notika vienīgi RNP bezdarbibas un bezkonrtoles rezultātā.

Labdien, Mārtiņ!
Jūsu oktobrī saņemtajā rēķinā, maksa par ūdens patēriņa starpību ir 1.51 EUR (tai skaitā PVN).

D Drozdov Andris 28.01.2021

Skaitītaju vvar nomainit arī citi ne RMP, bet vispar silti ieskau Mainiet apsaimniekoitāju! No šī neko labu gaidit nevar tikai lielus rēkinus. Diemžel tā mūsu valstī notiek kad pašvaldības uzemums ir dārgāks u nn sliktaks par privāto.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы