LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Nepamatoti lielie rēķini!

Rīgas namu pārvaldnieks - Nepamatoti lielie rēķini!

Visas mājas, kurās man ir zināms, ka apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks, pa lielam kāpņu telpas ir bēdīgā stāvoklī, nav ne izremontētas, durvis un logi netiek mainīti, nenotiek ne ēku renovācija un siltināšana, kas varētu samazināt apkures rēķinus. Viņi izmanto dominējošo stāvokli un uzdzīvo uz iedzīvotāju rēķina. Loģiski ka ja atnāk astronomisks rēķins, kādam var rasties arī grūtības samaksāt un vēl atļaujas teikt nepieslēgs apkuri. Uzskatu ka jaunajam mēram ir jāievieš kārtība šajā uzņēmumā, vai arī tas jāslēdz ciet!

11.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (6)

G gadalaiks 11.09.2020

Nu paga, RNP NAV uz savu roku jāremontē nekādas kāpņu telpas un logi jāmaina - šādus remontus mājām veic no mājas uzkrājuma fonda, ja māja uzraksta rīkojumu RNP tā rīkoties. Ja mājas uzkrājuma fondā naudas nav tad remonts ar nekāds nebūs.

Par savu naudu RNP šādi remonti nav jāveic.

Un, ja kāds kaimiņš nevar samaksāt rēķinu, tad RNP tāds būtu ar steigu jāsūdz tiesā, jo citādāk tiešām nepieslēgs apkuti/nogriezīs ūdens uzsildīšanu (būs tikai aukstais ūdens) . Un tieši ar parādu piedzīšanu RNP ļoti smagi grēko.

Par naudas izsaimniekošanu, protams, atsevišķs stāsts.

V vitols 11.09.2020

Intresanti kāpēc pie citiem apsaimniekotājiem ir gan māja renovēta un viss izdarīts un rēķini apmēram tādi, kā Namu pārvaldniekam!?

V Veselssaprāts 11.09.2020

Jo tur ir samaksāti visi rēķini. Kāpēc mājai ir parāds, kāpēc kādam kaut kas ir jārenovē? Samaksājiet parādus un tad būs remonts. Pasaule negriežas ap jums, jums arī ir jāizdara savi darbi, pirms jūs prasiet no citiem.

G gadalaiks 11.09.2020

Nu jā, renovējot māju, to nosiltina, ieliek regulējamos radiatorus un rēķini samazinās un ir līdvērtīgi RNP nerenovēto māju rēķiniem. Tikai, lai renovācija notiktu, MĀJAS IEDZĪVOTĀJI papildus ikmēneša rēķiniem savāca vismaz 50% no nepieciešamās summas un tālāk apsaimniekotājs tik nokārtoja atlikušo 50% līdzfinansējumu no Rīgas domes.

Labdien! Ar pabeigtajiem un topošajiem projektiem, kā arī citu informāciju par māju atjaunošanu variet iepzīties mūsu mājaslapā www.rnparvaldnieks.lv sadaļā "Māju atjaunošana". Vēlamies akcentēt, ka bez dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma mēs neesam tiesīgi mājas uzkrājumu izmantot pēc saviem ieskatiem.

I inb0xer88 12.09.2020

noziegums pret cilvēci. majā aukstāks nekā uz ielas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы