LV RU

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Nekompotenta sētniece

Labdien, cienījamais Rīgas Namu Apsaimniekotājs! Šodien saskāros ar ļoti nejauku problēmu sava paša mājas pagalmā Aglonas ielā 4. Rīta agrumā devos ārā no mājas, ieraugot vietējo sētnieci Dzintru. Es devos pie Dzintras, pēc kā lūdzu, lai viņa uzkopj manu dzīvokli, kamēr neatradīšos mājās. Vadoties pēc jūsu noteikumiem, sētniekiem ir pienākums uzturēt viņiem piešķirto zemes gabalu tīrībā. Mans dzīvoklis atradās uz sētnieces Dzintras zemes gabala, bet viņas reakcija bija, manā uzskatā, šausmīga, neprofesionāla un pazemojoša. Sētniece Dzintra mani nolamāja krievu valodā, kas nav Latvijas valsts valoda, nosaucot par [[ cenzēts ]] un manā virzienā raidīja metienu ar slotu. Uzskatu, ka šāda rīcība ir nepieņemama, un tā būtu jārisina cik ātri vien tas ir iespējams.
Paldies!

El

Комментарии (10)

Sētniece Dzintra mani nolamāja krievu valodā, kas nav Latvijas valsts valoda, nosaucot par [[ cenzēts ]] un manā virzienā raidīja metienu ar slotu. Uzskatu, ka šāda rīcība ir nepieņemama, un tā būtu jārisina cik ātri vien tas ir iespējams.
===
NOŠAUT VIŅU UN PAKĀRT!

Re Real dоg 30.08.2018

Tu iztīrīsi man tualeti! Savādâk arī tevi iesūdzēšu tiesā par pienākumu neizpildi

Kolta 30.08.2018

Kāpēc viņai būtu jātīra jūsu cūkukūts?

Re Real dоg 30.08.2018

Viņa ir sētniece, bet es esmu boss! Arī tavs pienākums ir iztīrīt manu tualeti!

Dainis 30.08.2018

Labdien, pretjautājums, vai jums ar galvu viss kārtībā? Sētniekam ir jāuzkopj teritorija un koplietošanas telpas nevis jūsu dzīvoklis.

Tāpēc ka viņa ir LATVIETE: AUGSTAKA RASA!

Labdien!
Kā jau Jums citi lietotāji komentāros ir norādījuši, sētnieks uzkopj koplietošanas telpas, nevis privātīpašumus.
Interesants fakts gan ir, ka šajā adresē sētnieka vārds nav Dzintra. Iespējams esat uzrunājuši nepareizo personu.

Sūdzībā minētie fakti ir mazliet neprecīzi. Pirmkārt, adrese ir Aptiekas iela 7, otrkārt, Dzintra ir slimnieku kopēja un runa bija par palātas uzkopšanu, jo sūdzības autoram pa nakti gadījās misēklītis gultā. Turklāt, slotas Dzintrai vispār nebija un vārds "подгузники" nav pakļauts cenzūrai.

Kļūdījos! Vārds "подгузники" šīs mājas lapas ieskatā ir cenzējams.

El elposana 28.09.2018

ne tu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы