Rīgas namu pārvaldnieks - Apkures atslēgšana

Vēlētos noskaidrot, kā var atslēgt centrālo apkuri aprīlī, ka ārā temperatūra nav aukstāka par +10 grādiem. Naktīs ir ap 0 grādiem. Man istabā šobrīd ir 16,8 grādi. Vai tiešām laika prognoze ir tāda, ka var atslēgt apkuri un man jāsalst mājā. Jāslēdz elektriskais sildītājs, kas sasilda vienu istabu ne māju un jāmaksā tā pat Psr Elektrību būs liels rēķins. Žēl kad kāds izdomā atslēgt apkuri, reāli neatbilstošos laika apstākļos...

01.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Rīgas namu pārvaldnieks Ответ от представителя 02.05.2022

Labdien! Jau uzsākot centralizētu apkures atslēgšanu, diemžēl pamainījās laikapstākļu prognozes. Ņemot vērā, ka daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem par apkures atslēgšanu viedokļi un rocība atšķiras, aicinam dzīvokļu īpašniekus pieņemt kopības lēmumu vai ievēlēt pilnvaroto personu, apkures sezonas uzsākšanas un slēgšanas datuma noteikšanai.

ā

Комментарии (1)

Debesis Vējā 01.05.2022

Ej tu nu. Pēc saņemtiem rēķiniem, par apkuri un ūdeni, (9 Eur/m3, dzīvojot blakus Daugavai un HES!), es visspār negribu neko dzirdēt par apkuri. Naudas izsūkšana ne par ko no nabagiem cilvēkiem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы