LV RU

A/S Rigas namu apsaimniekotajs - Мошеничество

A/S Rigas namu apsaimniekotajs самые настоящие мошенники! Жители Риги не заключайте с этой фирмой договора!

Комментарии (14)

A Andrejs 09.11.2009

U nas eta firma obsluzhivaet doma i mi ochen dovolni. Cena znachitelno nizhe prediduschego apsaimniekotaja, a kachestvo i kolichestvo prodelaviaemoj raboti namnogo bolshe.

Vi-bi hot objasnili v chem realno problema, chto ne nravitsja!?

D Dmitrijs 17.11.2010

Da oni na meņa v sud podali i 15 kvartiram električestvo za dolgi otkļučili. A kogda my voobče perestali platiti, to pridložili naiti druguju firmu i navjazivali "Plavnieku nami", my poetomu otkazalis i vibrali RD Esalt a te 2 mesjaca sobirali deņgi i nas kinuli i novii god vstrečali bez otoplenija i sveta. Potom konečno pošli v "Pļavnieku nami". Sprašivaetsja začem oni nam ego rekomendovali??? Teper i eti na nas v sud podali. I kak posle etogo ne žalovatsja!!!

U Uldis Valters 28.03.2018

Может проблема в вас?

Оккупант 28.03.2018

очень интересно какому судебному исполнителю передаст ваше дело RNA.

S SAULE 29.11.2010

Labdien!

A/S Rīgas namu apsaimniekotājs KRĀPNIEKI!!!
Lai piesaistītu sev jaunu māju vilto parakstus vai mānīgā ceļā izkrāpj parakstus.
Pēc līguma noslēgšanas no viņiem nevar tikt vaļā.
Ja māja ir kāds kam ir finansiālas problēmas uzņēmums piesaista kredītiestādes, bez Jūsu piekrišanas un tad šī summa Jums jāapmaksā!

SARGIETIES ĻAUDIS, viņi ņem naudu bet neko nedara maksājiet tikai viņiem uzkrājumam - nulle!!!

Dzīvoju Rīgā

D D. 18.12.2010

Labdien!
Musu majas apsaimnieko sia HANZA.CENTRS .
Mani rekini pilnigi pareizi un adekvati kluvusi kad saka apsaimniekot majas HANZA.CENTRS.
Musu majas loti labi maju vecakie kuri kopa ar apsaimniekotaju nonem visus vajadzigos radijumus un ar rekiniem nekadu problemu nav. Agrak rekini par vienistabas dzivokli ziema man bija 115Ls.Paslaik mani rekini tikai 60-70Ls.
Viss atkarigs no apsaimniekotaja.

I Ilze 10.02.2011

Saule! vai tev ir pieradījumi, lūdzu nosauci kādas mājas adresi, jo tā uz dullo es nevienam neticu. Es pagaidām nevaru atrast nevienu māju, kuru viņi tur ar varu. Bet atradu ar kuram viņi pārtrauca attiecības, bet tur nevienu neturēja? Gluži otrādi, tajās mājas dzīvoja mākleri, kuri nemaksāja (viena no tam Rencēnu 29). Ja ir iespēja sniedziet informāciju pēc iespējas ātrāk jo mēs jau sagatavojam ar viņiem līgumu par mājas pārvaldīšanu un tuvākas dienas to gatavojamies parakstīt (līguma termiņš tikai uz 1 gadu un ja nav pretenziju varam pagarināt). Biju pie viņiem ofisa Lāčplēša 24 un skatījos dokumentus, gribu precizēt, ka un kādus parakstus viņi vilto jo protokols ar parakstiem ir pie mani un līgumu paraksta sapulce ievelēta mājas pilnvarota persona. Ilze.

č ČangalsPleška 10.02.2011

A kto nas spra6ivaet, hotim mi zaklju4itj dovor ili net!?

Z Zinaida 10.02.2011

A esli ne ho4e6 zaklju4itj dogovor, v gorode mnogo kanalizacionnih trub.

д Дима 28.02.2011

Илзе: Какие маклеры не надо ля-ля пи...ть я чо маклер? У меня двое детей эти чмыри нас кинули перед зимой потому что 70% неплатило а они в потолок семечки поплевывали вместо того чтоб выбить квартплату и нас заставляли из соседей-должников выбивать долг! Мы платили исправно а они A/S "Rigas namu apsaimniekotajs" не хотели вабивать долги а это прямая их обязанность и мы остались без отопления перед зимой с детьми 2 и 7 лет!!! Hujari (suomeksi)!

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Visi pārvaldnieki šo lietu zin un negodīgākie ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ), kas ir vairums, to izmanto. Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk".

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv

R RNA 28.08.2012

Cienījamais (Namu Pārvaldnieks) Jūs laikam pārstāvat zemes īpašnieku intereses un ļoti izbrīnīti par to ka AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS izgriež Jums rokas, un spiež zemes nomas maksu uz leju. Savukārt ja Jūs nepiekrītat, AS "RNA" paredzēja ka bez dzīvokļu īpašnieku piekrišanas zemes nomas līgumu nav pilnvarots slēgt un Jums neatliek nekas cits vai iet uz kompromisu un samazināt nomas maksu, vai tiesāties ar katru dzīvokļu īpašnieku atsevišķi.
Kādēļ Jūs domājat ka TIKAI zemes īpašniekiem ir taisnība..?

"RNA"

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums [slēpt]@rna.lv.

V Victor Klementiev 13.04.2016

Ne nado svoi lichnie problemi obobchatj... s RNP voobshe net shansov dogovoritjsja, a s RNA mozhno... a eto i estj samoe glavnoe...

Оккупант 28.03.2018

Ivo Lēcis (RNP) получает свои проценты с должников то что у него есть выход на SWEDBANK через cудебного исполнителя Rolands Venbergs точно знаю и ему не выгодно с вами договариваться. Официально это инфоримация стоит 8,60 €, но жадный SWEDBANK мне её продал за 440,00 eur. Очкарик работает.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы