LV RU

Rīgas namu apsaimniekotājs - Slikts serviss

Ikvienu īpašnieku, kas vēlas šo namu apsaimniekotāju izvēlēties par savas mājas apsaimniekotāju gribu brīdināt par gaidāmo perspektīvu, proti, izvēloties apsaimniekotāju, tika uzklausīti vairāki namu apsaimniekotāji un to piedāvājums. Vislabāk un pārliecinošāk uzstājās i. Trubko as „Rīgas namu apsaimniekotājs” līdz ar to loģiski likās ar šo apsaimniekotāju slēgt arī līgumu par mājas apsaimniekošanu. Kopš līguma noslēgšanas pagājuši jau 3 Mēneši un jau tagad var izdarīt pirmos secinājumus - runas un darbi nesaskan, proti, solīts daudz, bet ar darbu nav. Pirmā problēma, kas iezīmējās bija atkritumu izvešana, jo tika piegādāts atkritumu konteiners, kas bija daudz mazāks tilpumā, kā iepriekšējais, līdz ar to nereti tas bija pārpildīts radot antisanitārus apstākļus, apsaimniekotāja mājas pārvaldniece ir grūti sazvanāma, dispečeres grūti sazvanāmas un diezgan nelaipnas. Problēma ar atkritumu konteineru kopumā turpinājās aptuveni mēnesi. Ņemot vērā, ka apsaimniekotājs no iepriekšējā apsaimniekotāja māju pārņēma gandrīz mēneša vidū un rēķinu par apsaimniekošanu piestādīja par pilnu mēnesi, korekcija joprojām nav veikta. Rēķini ir nepārskatāmi un nesaprotami. Apsaimniekošanās līgumā ir noteikts, ka apsaimniekotājam uz iesniegumiem / pretenzijām ir jāsniedz atbilde 10 darba dienu laikā (lieki piebilst, ka tas ir viņu līgums) - tas protams, netiek darīts. Sazvanīt dispečeri arī ir grūti, bet sazvanoties bieži jūtama nekompetence un diezgan klaja necieņa (piemēram, vakar 18.02. Sazvanot dispečeri, tā zvanu pāradresēja pārvaldniecei, klausuli pacēla cita pārvaldniece, kura atbildot par tehniskām lietām, jo „īstā” mājas pārvaldniece konsultējot klientus, palūdzu, lai nodod ziņu pārvaldniecei, lai atzvana tiklīdz atbrīvosies - gaidu joprojām) . Apsaimniekotāja darbība atgādina jau iepriekš dzirdēto - sākumā cenšas radīt iespaidu, ka cītīgi darbojas (iztērē uzkrājuma fonda naudu) un ar to viss arī beidzas. Faktiski teiktu, ka jau šobrīd tikai Pilda starpnieka funkciju starp mums īpašniekiem un komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Cik esmu dzirdējis no pazīstamiem cilvēkiem, tad as „Rīgas namu apsaimniekotājs” ir „savācis” apsaimniekošanā daudzas mājas un esošā kapacitāte acīmredzami neļauj veikt savus pienākumus kaut cik kvalitatīvi un kaut drusku atbilstoši tam ko solīja tās vadītājs i. Trubko. No savas puses, kā dzīvokļa īpašnieks, kurš ikdienu saskaras ar mājas apsaimniekotāja visai klajo „nihilismu” noteikti nerekomendēju sava īpašuma apsaimniekošanu uzticēt as „Rīgas namu apsaimniekotājs”

J

Комментарии (3)

Andris Sa 25.02.2020

Mums RNA apsaimnieko 2 objektus Rigas centra vairak ka 5 gadus, problemu nav! Labakais no daziem variantiem, un labaks ka RNP.

A Anita L. 25.04.2020

Līdzīga pieredze ar RNA. Turklāt uz jautājumiem neatbild vispār, pilnīga ignorance. Tikai piestāda rēķinus.

I Ilze Dunce 27.04.2020
nevar iesniegt skaitītāju rādījumus

27.04., kad jānodod ūdens skaitītāju rādījumi, visu dienu nestrādā Rīgas Namu Apsaimniekotāja mājas lapa. Cerams, ka rādījumu nodošanas termiņš tiks pagarināts.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы