LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Namu Apsaimniekotājs A/S Rīgas namu apsaimniekotājs pretlikumības

A/S Rigas namu apsaimniekotajs - A/S Rīgas namu apsaimniekotājs pretlikumības

A/S „Rīgas namu apsaimniekotājs” nav noslēgusi līgumus ar visiem namīpašuma Rīgā, Pūces ielā 43 un 47 dzīvokļu īpašniekiem, bet nelikumīgi un nepamatoti piestāda rēķinu, ka par apsaimniekošanu jāmaksā 32 santīmi par kvadrātmetru. Tāpat arī minētās firmas darbinieki nereaģē uz zvaniem pa pašu uzrādītiem telefoniem. Ja blakus namīpašumā Rīgā, Pūces ielā 45 un 47, kuras apsaimnieko SIA "Namu apsaimniekošana" tiesību turpinātājs "Hausmaster"- salabotas kāpnes, izmazgāti logi, pārkrāsotas noķēpātās sienas, nopļauta zāle un sakopta teritorija apkārt mājām, tad Rīgā, Pūces ielā 43 un 47 pie A/S "Rīgas namu apsaimniekotājs" netiek nodrošināta pat viselementārākā Ministru Kabineta vairāku noteikumu izpilde. Mājas iedzīvotāji ir sašutuši un atsakas slēgt jebkuru līgumu ar A/S "Rīgas namu apsaimniekotājs", aicinot visus dzīvokļu īpašniekus uz sapulci, lai noskaidrotu, kuras personas ir tās, kas slēgušas kaut kādas vienošanās ar A/S "Rīgas namu apsaimniekotājs". Tā kā paziņojumi no informējošā dēļa tiek rauti nost, tad iekopējam te namīpašuma Rīgā, Pūces ielā 43 un 47 dzīvokļu kopīpašnieku paziņojumu.
Rīgā, Pūces ielā 43. un 47. māju kopīpašnieki!
Ņemot vērā, ka A/S Rīgas namu apsaimniekotājs nenodrošina kvalitatīvu pakalpojumu, bet nelikumīgi piestāda rēķinu, ka līdzšinējo 0,30 santīmu vietā par kvadrātmetru jāmaksā 0,32 santīmu par kvadrātmetru, paziņojam, ka māju Pūces ielā 43 un 47 liela daļa kopīpašnieku atsakās turpmāk no jebkādas sadarbības ar A/S Rīgas namu apsaimniekotāju.
Aicinam arī pārējiem kopīpašniekiem nebūt muļķiem un neslēgt līgumu ar A/S Rīgas namu apsaimniekotāju, kā arī nemaksāt viņiem par nesniegtajiem pakalpojumiem.
Līdzšinējais apsaimniekotājs SIA „Namu apsaimniekotāja” bija sazvanāms diennakti. A/S „Rīgas namu apsaimniekotājs” nav sazvanāms ne tikai diennakti, bet arī dienas laikā uz zvaniem netiek reaģēts. Tagad var salīdzināt, kā strādā viena firma un kā otra. Ja Pūces ielā 45 un 47 līdzšinējais apsaimniekotājs ir salabojis trepes, tad Pūces ielā 43 un 47 trepes netiek salabotas. Apskatieties, kādas mums ir sabojātas trepju flīzes! Tās netiek labotas! Tāpat arī līdzšinējais apsaimniekotājs SIA „Namu apsaimniekotājs” bija ieplānojis jau aprīlī nokrāsot apzīmēto elektrības māju pie Pūces ielas 43 un 41 mājas. Bet, mainoties apsaimniekotājam, šie darbi nevarēja tikt realizēti. Tagadējais apsaimniekotājs A/S Rīgas namu apsaimniekotājs neizmantoja aprīļa siltās dienas, lai nokrāsotu elektrības māju. Ir jau 8. Maijs, bet elektrības māja aizvien ir saķēpāta. Aizvien vairāk un vairāk mājas Pūces ielā 43 un 47 mājas sāk atgādināt bomžu mājas. Apskatieties, ka trepēs informējošās kastes noņemtas, bet sienā caurumi palikuši un netiek aizkrāsotas jau pus otru mēnesi. Tā ir firma, kas mūs apkalpo? Tādas mazas lietas, bet raksturo, ka arī lielās lietās šai „firmai” zināšanu nav. Bet naudu no mums grib dabūt par nekā nedarīšanu!
Civillikuma trešajā apakšnodaļā „Līguma priekšmets” 1547.pantā ir teikts: „Ja kāds apsola vai nu gādāt, lai trešā persona kaut ko izpilda, vai viņu pie tam piedabūt, tad tā jau ir apsolītāja paša darbība, un tādēļ viņam jāatlīdzina zaudējumi, ja minētā trešā persona neuzņemas izpildīt.”
Lai atbilstoši Civillikumam, A/S Rīgas namu apsaimniekotājam maksā tie īpašnieki, kas ar viņiem slēdza līgumu. Tie kopīpašnieki kas nav slēguši līgumu un uzskata, ka A/S Rīgas namu apsaimniekotājs neattaisno uz to liktās cerības tiek aicināti neslēgt ar viņiem līgumu un organizēt sapulci, lai atrastu jaunu apsaimniekotāju. Mājai vajag tādu apsaimniekotāju, kas prettiesiski neprasītu 0,32 santīmus par kvadrātmetru. Tādu apsaimniekotāju, kas būtu pieejams pa telefonu un reaģētu uz zvaniem, nevis izvairītos no zvaniem, vai melotu, ka tiks savestas kārtībā sienas, bet pusotra mēneša laikā nekas netiek darīts.
Atgādināsim, ka līdz šim bija kaimiņi, kas aicināja nemaksāt SIA „Namu apsaimniekotājam”. Rezultātā izveidojās parādi. Tie paši kaimiņi bez lielas īpašnieku daļas piekrišanas sarunāja A/S „Rīgas namu apsaimniekotāju”. Taču tas neapmierina daudzus pārējos kopīpašniekus. A/S Rīgas namu apsaimniekotājs nespēj nodrošināt līdz šim ierasto kvalitāti. Apskatieties, kā krities apkalpošanas līmenis! Nekādu līgumu ar A/S Rīgas namu apsaimniekotāju, jo viņiem nevar ticēt! 0,32 santīmi par kvadrātmetru nav jāmaksā! Nevienu santīmu nemaksāsim A/S Rīgas namu apsaimniekotājam! Vajag atrast jaunu apsaimniekotāju!

P

Комментарии (7)

S smīkņa 22.05.2013

Tu neko nesaproti no apsaimniekošanas, tāpēc esi baigās muļķības te sarakstījis.

1) RNA nav jāslēdz līgumi ar iedzīvotājiem, ir otrādāk, iedzīvotājiem vajag slēgt līgumus ar RNA. Tas, ka tev ar apsaimniekotāju nav noslēgts līgums, neatbrīvo tevi no saitībām, savādāk visa Latvija varētu par apsaimniekošanu nemaksāt;
2) visticamāk, ka bija mājas īpašnieku kopsapulce, kurā vairākums ir izlēmis, ka turpmāk tos apsaimniekos RNA. 51% ir pietiekami, lai lemtu par visu māju, ja atlikušajiem 49% tas nepatīk, viņi var iet ieskrieties. Skaties Dzīvokļa īpašuma likuma 19. un 20. pantus;
3) lai noskaidrotu, kuras personas ir slēgušas ar RNA apsaimniekošanas līgumu nevajag saukt nekādu sapulci, vajag paprasīt, lai to parāda RNA (20. panta 3. un 4. daļa);
4) par tiem remontiem, apsaimniekotāji, manuprāt, nedrīkst nesaskaņoti ar iedzīvotājiem veikt nekādus remontus, parasti plānotos remontus u.c. plānus sūta gada beigās kopā ar tāmi. Izņēmums ir avārijas situācijas un steidzami remonti. Tāpat nav zināms tavas mājas parādnieku daudzums, ja mājai ir daudz parādnieku, nekādi remonti nespīd.

profils 22.05.2013

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversijas w-resurss: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

;)

Ir tak' sacīts (nedaudz pārfrāzējot): "Slīcēju glābšana = pašu slīcēju kompetence un atbildība."

Šajā valstī pašreiz spēkā esošās likumdošanas attiecīgie normatīvie akti (NA) ir pietiekami kvalitatīvi, lai iedzīvotājiem, kuri izmanto pašvaldību u.c. "komunālbiznesmeņu" sniegtos apkures u.c. pakalpojumus, būtu VISAS nepieciešamās iespējas gana efektīvi un pilnvērtīgi realizēt un aizsargāt savas Likumīgās Tiesības.

Iespējamajiem interesentiem - skat. attiecīgo informāciju interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" diskusiju "Forumā":

http://www.manastiesibas.lv/pun/index.php

t.sk. "Foruma" tematiskajā sadaļā "Dzīvokļa tiesības":

http://www.manastiesibas.lv/pun/viewforum.php?id=20

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

V valdis1881 14.08.2013

Varu ieteikt ļoti labu apsaimniekotāju, kurš ir pārņēmis mūsu māju ar gan parādiem, gan ar pussabrukušu iebraucamo ceļu, aptuveni pēc 6 mēnešiem beidzot sākām dzīvot.
Ja nemaldos 25603891 Osvalds, laikam pārvaldnieks, Latvijas namu Attīstība uzzvaniet un visu pastāstiet viņam.

V valdis1881 14.08.2013

Varu ieteikt ļoti labu apsaimniekotāju, kurš ir pārņēmis mūsu māju ar gan parādiem, gan ar pussabrukušu iebraucamo ceļu, aptuveni pēc 6 mēnešiem beidzot sākām dzīvot.
Ja nemaldos 25603891 Osvalds, laikam pārvaldnieks, Latvijas namu Attīstība uzzvaniet un visu pastāstiet viņam.

N neg 26.11.2013

Возник конфликт между жителями нашего дома и акционерным обществом "Rigas namu apsaimniekotajs" под управлением Игоря Трубко. Наш дом находится по адресу: Riga, Rusonu 3. Мы входим в кооператив DZIKS "Ritupes nami".
Инициативная группа дома, в составе 3-х человек решила поменять управляющую организацию. По их инициативе было созвано собрание 23 октября 2013 года, на котором присутствовало более половины жильцов. На собрании выступал Игорь Трубко. Собрание проводилось в колясочной дома, поэтому мы не могли попасть внутрь помещения и не все поняли, что там происходило.
После собрания мы обнаружили в своём почтовом ящике 6 ноября 2013 года Lemuma veidlapu, в котором предлагалось проголосовать до 13 ноября одним росчерком сразу по нескольким пунктам:
1. Ar 2013. gada 1. decembri majas parvaldisanu un apsaimniekosanu uzticet akciju sabiedribai 'Rigas namu apsaimniekotajs"
2. Apstiprinat jaunu apsaimniekosanus maksu.
3. Ievelet par majas ipasnieku pilnvarotajiem parstavjiem ar majas parvaldisanas un apsaimniekosanas liguma noteiktajam pilnvaram:
- Nina Kupcova (dz.16.)
- Tatjana Alaskina (dz.1.)
- Natalja Verbicka (dz.15.)
4. Uzdot Ninaj Kupcovaj, Tatjanai Alaskinai un Nataljai Virbickai pamatojoties uz ipasnieku kopidas lemumu, visu dzivoklu ipasnieku varda parakstit majas parvaldisanas apsaimniekosanas ligumu un dzivojamas majas apsaimniekosanas ligumu un dzivojamas majas apsaimniekosanas un remonta izdevumi tami.

Опросные листки раздаются в руки собственникам квартир за 2 недели до окончания голосования.
В нашем доме 74 квартиры и все приватизированы.
В начале вышеупомянутые дамы обошли более сорока квартир и уговорили подписать опросные листки менее стойких. При этом они говорили, что это только предварительный опрос, а не голосование. И одновременно занимались откровенной клеветой на DZIKS ritupes nami.
Набрали достаточное количество подписей. А оставшиеся листки
6 ноября 2013 г. забросили в почтовые ящики. Это похоже на мошенничество.
Листки по голосованию были брошены в почтовые ящики, и у инициаторов голосования нет доказательств, что все собственники квартир были предупреждены о голосовании. В листке по голосованию была указана дата голосования с 30 октября 2013 г. по 13 ноября 2013 года, а заброшены они были в почтовые ящики 6 ноября 2013 г. За неделю до окончания голосования. Опять был нарушен закон.
Многие не получили эти листки, может быть затерялись среди реклам.
И тем не менее 15 ноября 2013 года в 22.00 нам в почтовые ящики забросили уведомления о результатах голосования. Там сказано, что 1 декабря 2013 года управление дома передано акционерному обществу "Rigas namu apsaimniekotajs". Якобы за смену управляющей организации проголосовали 55% собственников квартир. Проверить результаты голосования не было возможности. Так как впереди выходные и праздник 18 ноября. Инициаторы голосования, которые собирали опросные листы сказали, что отдали их в A/S "Rigas namu apsaimnikotajs". А там приемный день только по средам с 14.00 до 19.00. 19 ноября нашим представителям все таки удалось проверить результаты голосования. Выяснилось, что примерно 10 подписей на опросных листах не принадлежат собственникам квартир. Нам пояснили, что это подписи жильцов квартир по устной доверенности собственника квартир. Это какая то наглость.
Были нарушены и еще ряд пунктов процедуры голосования путем опроса. В частности, все документы были без указания даты написания и подписей.
В нашем доме живет большая часть пенсионеров. И обработать их морально не составляет большого труда, чем и воспользовались выше упомянутые инициаторы смены управляющей организации.
Все делается так стремительно. Мы уверены, что большая часть собственников квартир против перехода к новому управляющему.
Тем более у нас нет глобальных конфликтов с нашим нынешним управляющим. Все запланированные ремонтные работы выполняются вовремя по мере изыскания средств, Дом фактически без долгов. И нет ни каких финансовых нарушений. Мы можем попасть в вилку между двумя управляющими и попасть в бедственное положение.
Многие узнав истинное положение дел одумались и хотели забрать свои опросные листы до 13 ноября 2013 года, но выше упомянутые дамы просто их не отдали.
Подскажите пожалуйста как нам выйти из создавшейся ситуации, не доводя дело до суда. Неужели нет организации, которая смогла бы проконтролировать законность голосования.

K konsultant 19.12.2013

Уважаемый, Neg! Ваш дом попал в сложную ситуацию и в лапы матёрого управдома - димагога- обещалкина! Много слов - обещаний, а КПД -ноль! У Вас один только выход - провести свой опрос, аннулирующий предыдущий. Но это большая работа, требующая время и нервов, но необходимая т.к. перспективе Вашей не позавидуешь! Удачи.

р Роман Руслан 30.06.2017

Игорь Трубко за ваши деньги в центре Риги купил офисное здание. Поздравляем!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы