www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Šoferis dzēris un agresīvi brauca. Mikroautobus tehniski bīstams pasažieriem.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Šoferis dzēris un agresīvi brauca. Mikroautobus tehniski bīstams pasažieriem.

Piektdien 2019. Gada 19. Jūlijā braucu ar mikroautobusu nr. Fc 461 no rīgas uz ķekavu plkst.21.15. Šoferis visiem pasažieriem likās dzēris un brauca ļoti agresīvi. Nepareizi izsita biļeti divām pasažierēm, atteica 'ai ne kas'. Pie stacijas laukuma pārbrauca krustojumu pie sarkanās gaismas. Brauca ātri un agresīvi. Noteikti pārsniedz ātrumu un visas mašīnas centās apdzīt. Viena pasažiere pat piegāja pie viņa un aizrādīja. Pats mikroautobus bija tehniski bīstams pasažieru pārvadāšanai - neizsakāmi grabēja un vibrēja, durvis bija ar šķirbu, drošības jostas nebija, avārijas izeju izsišanas āmuriņu nebija, rokturu, kur pieturēties pie krēsliem nebija. Bija ļoti bailīgi.

20.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

mikroautobusi 22.07.2019

Labdien! Rīgas mikroautobusu satiksme nenodrošina pasažieru pārvadājumus no Rīgas uz Ķekavu, tas ir Rīgas taksometru parks vai cits pārvadātājs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы