Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Pasažieru neuzņemšana

Mikroautobuss nr.316. Ļoti bieži pabrauc garām pieturai, slēpjoties aiz trolejbusa vai autobusa, tādejādi izvairoties uzņemt pasažierus. Roka tiek pacelta tā, lai maksimāli šoferis redzētu. Arī uzraksts par to, ka vietu nav, nav.
Viens gadījums. 1. Februāris, plkst. 6.02 no rīta, pietura Jāņuvārti.
Steidzīgam cilvēkam tas ir ļoti no svara ātri nokļūt galamērķī, jo tam jau mikroautobusi domāti.
Ceru uz Rms, ka tiks pārrunāts ar šoferiem šis jautājums.

01.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

A Arsens Aleksanders 30.11.2019
Slikts serviss

Atnacu uz MTS mikroautobusa pieturā 21.43 plkst.No centra virzienā uz Ziepniekkalnu,vajadzēja lielā aukstumā gaidīt 35 min.jo 22.00 neviens nepiebrauca.Kāpēc rakstīt laiku ja pat uz šo reisu neviens nepiebrauca?

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

mikroautobusi 24.02.2021

Labdien!
Lai noskaidrotu visus lietas apstākļus, kas norisinājās šī gada 1. februārī, uzņēmuma kontroles dienests veica pārbaudi. Šīs pārbaudes laikā tika saņemts paskaidrojums no transportlīdzekļa šofera, kurā viņš min, ka konkrētā situācija varēja notikt, jo ārā bija mijkrēsla. Ņemot vērā minētos apstākļus, vadītāja rīcība nav uzskatāma par ļaunprātīgu un apzinātu, jo krēslas dēļ viņš Jūs nepamanīja.
Ar vadītāju tika veiktas pārrunas, kuru laikā viņam tika atgādināts, ka tuvojoties pieturām, vadītājam ir jāsamazina ātrums un jābūt vērīgākam, it īpaši šādā diennakts laikā, kurā varētu rasties grūtības laicīgi pamanīt pasažierus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jūsu viedoklis mums ir svarīgs, lai uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti!

L Livva 24.02.2021

Sūdzības par šo maršrutu ir regulāras, Dzirnavu, Gogoļa un Rēznas pieturās vienmēr šoferi apbrauc trolejbusu, ja tur tāds ir un neredz, kas notiek pierurā. Nekas nemainās gadiem.

L Liena Briede 08.03.2021
Aizbrauca garām pieturai

Labrīt! 08.03.2021 pietura Airu iela ,300 mikroautobuss 7:54, kaut kavēja jau 2min,vienkārši tukšs un uz manu pacelto roku aizbrauc garām.. Es kavēju svarīgu tikšanos,apstulbu vienkārši

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы