LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Šodien notika vienkārši absurds. 241 mikriņš kurš jau tā katru rītu brauc pārpildīts uz lidostu šodien pietura 96 vidusskola 7: 22 neieradās vispār. Nākošais 7: 37 atbrauca pārpildīts, tik mikriņā iekšā nebija iespējams, nākošais mikriņš tikai pēc pusstundas. Tas ir vienīgais transports ar ko tikt no imantas uz lidostu. Ko lai saku darba devējam? Kāpēc nokavēju darbu? Kāpēc jāņem taksis par naudu? Pie reizes vēlos komentēt, ka 3 mikrini stundā ir pārāk maz. Lidostā strādā 6000 cilvēku ik dienas.

04.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Комментарии (4)

mikroautobusi 04.03.2019

Labdien! No 2. marta vairākos RMS maršrutos ir veiktas izmainās kustības sarakstos, tostarp arī 241. maršrutā. Izamantojiet GooglePlay pieejamo Rīgas mikroautobusu satiksme aplikāciju, lai sekotu līdzi tiešsaistē, kur atrodas minibuss Android versijām, iOs var izmantot m.marsruti.lv/rigasmikroautobusi Jāņem vērā, ka laika nobīde var būt 1-2 minūtes.Katra ziņā pārbaudīsim Jūsu sniegto informāciju par šo rītu. Paldies par informēšanu!

Работяга 04.03.2019

redzot ka lidosta strada 6 000 darbinieku nav brinums ka mikrini uz lidostu ir parpilditi :(

mikroautobusi 04.03.2019

Pārbaudījām Jūsu iesūtīto informāciju, plkst. 7:22 šāda reisa darba dienu rītos no 96. vidusskolas virzienā uz lidostu nekad nav bijis. darba dienu rītos reiss no 96. vidusskolas ir 7:24, taču sastrēguma dēļ, minibuss piebrauca 7:37. ņemot vērā, ka šajā laikā ļoti daudz rīdzinieku dodas uz darbu, var veidoties šāda situācija, ka minibuss ir pilns.

T tjatjis 04.03.2019

Muļķības, runa iet par to, ka iepriekšējais mikriņš neatnāca vispār. Palieliniet mikrinu skaitu no rītiem, pilns mikriņš ar bērniem kuri ieņem sēdvietas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы