LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Labdien, vēlos iesniegt sūdzību par pārpildīšanu un kavējumu 263.mikroautobusam.
Katru rītu un vakaru braucu 263.mikriņa pilna ar cilvēkiem, grūti iekāpt un izkāpt no tā.
Jau ir tie pensionāri nekaunīgi, brauc uz tirgu, pie draugiem-radiem un t.t obligāti no rīta. Es šo jaunu likumu par mikroautobusiem neatbalstu, jo neuzskatu, ka tas ir godīgi pret strādājošiem cilvēkiem, kas pērc biļetes par pilnu cenu .
Pensionāriem vispār jāaizliedz izmantot sabiedrisko transportu PA BRĪVO no plks.9:60 līdz plks.16:30!
Un arī lai bērni, studenti pastāv kājās mikriņos, jo viņiem ir būtiskas atlaides. Sen vajadzēja
palielināt 263.mikriņam reisu skaitu, lai intervāls būtu 7-10 min. no rīta un vakarā, pēc darba !

08.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

L Lilita Tautvida 08.11.2018

Uzskatu, ka mikroautobusos vajadzētu atļaut braukt bez maksas tikai noteiktā laikā. "Pīka" stundās vajadzētu gan skolēniem, gan pensionāriem maksāt par braucienu, vai arī lai izvēlas citus transporta veidus. Es arī nesaprotu, kādēļ pensionāriem jābrauc kaut kur no paša rīta, intensīvas satiksmes laikā. Strādājošiem cilvēkiem ir maz laika, tādēļ tie izvēlas mikroautobusus. Pensionāriem laika ir gana, tādēļ tie var izvēlēties citu transporta veidu, vai arī lai maksā par braucienu tāpat kā citi.

Kolta 08.11.2018

No 09:60 lidz 16:30 neļaut pensionāriem pārvietoties ar sabiedrisko transportu? Nopietni? Varbūt vēlaties aizliegt viņiem ari iziet no mājas šajā laika, lai nepiemēslo skaisto Rīgu?! Vājprāts!

really? 09.11.2018

Tie kliedzeeji te laikam ir tie lielaki ekonomikas celaaji un pelna tukstosus menesi un cel valsti!
Aizliedziet, vispirms, saviem vecakiem,vecvecakiem braukt ar sabiedrisko transportu! To,protams, neviens nedaris, jo tas skar tad personiigi,bet redz parejie random pensionari gan ir tie nevelamie un tie,kuri trauce.
Slima mums taa paaudze ir,kura var kko tadu izdomat!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы