LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Pateica lai es kaptu āra

Šorīt iekāpjot mikrobusiņa 214, nr M1108 iedevu šoferim 5€ Jo nepaspēju nopirkt e—talonu jo bija jāsteidzas majas jo gaida mazs bērniņš, šoferis man saka man nav ko jums izdot atlikuma, es saku bet atvainojos es jums tacu neiedevu 50€, jums jabut taču maiņas naudai, uz ko viņš man rupji atbild es tev ko te banka... Vn šausmas, es saku prasīt cilvekiem varbut varat samainīt naudiņu, diemžel nevienam nebija, uz ko es sāku ko man tagad darit, viņš atbild ta nav mana problēma, kāpj ara.. Es viņam saku ka jus vispar runājiet ar pasažieriem, viņš man ka gribu ta i runaju, nee nu tas vnk... Protams izkāpju ara un aizgāju pec e-talona, man vnk trūkst vardu es tev maksaju 2€ un tu vel tads... , ar mani ta runas.
Kauns ka tadi cilveki vispar var stradat...

D

Комментарии (2)

D Didzis 12.07.2018

Jums nav taisnība. Kā Šoferis teica viņš nav banka, vēlaties mainīt tādas summas ejiet uz veikalu. Varbūt tagad katram šoferim dosim pa 500 eiro lai maina? Jūsu kļūda un šoferi tur nav jāvaino. Neesat sagatavojušies, tātad nebraucat. Man ir bijušas tādas pašas situācijas, kad iedod vai nu 10 vai 20 eiro un tev izdod atlikumu monētās, tas arī nav patīkami, bet pats biju vainīgs. Ja kaut kas nepatīk, ir kājas. Leģenda saka, ka staigājot var pagarināt savu dzīves ilgumu.

db 18.07.2018

Tev somā jātur 2 eiro melnajās monētās. Kad tiksi pie tā paša śofera, būs par ko nopirkt biļeti

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы