www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Neuzmanīga braukšana,kas noved pie traumām!

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neuzmanīga braukšana,kas noved pie traumām!

12.04.2019 17.35 baznīcas ielā, iekāpu mikroautobusā nr.316, devos uz mājām (mana pietura ir jāņavārti) pēc pieturas' 'Kuzņecos'' piepspiedu podziņu un devos uz priekšējām durvīm, lai varētu izkāpt, pēkšņi vadītājas tik strauji nobremzēja, ka noturēties nebija nekādas iespējas un es nokritu atmuguriski, labi priekšā sēdošie pasažieri palīdzēja piecelties. Uz pieturas mani sagaidīja mans dēls ar sunīti. No straujā kritiena no sākuma bija šoks. Atnākot mājās konstatēju kreisās rokas elkonis bija noberzts līdz asinīm, uz mugurkaula pēc stundas parādījās zilums, nākošajā rītā, stipri sāpēja spranda. Galva sķa sāka sāpēt 12.04. Vakarā. Gribētos zināt vai šoferis tik strauji bremzēja lai novērstu avārijas stāvokli, vai savas neuzmanības dēļ.

15.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

T TavaMamma 15.04.2019

Bremzēšanas iemesls nepalīdzēs sadzīt elkonim vai mugurai. Kā arī nav ieteicams pārvietoties kustības laikā , ja nav drošība par sava satvēriena spēku , labāk sagaidīt kad šoferis apstājās pieturā. Žēl ka šādā veidā tas ir noticis , bet būs Jums sava veida mācība. :)

Sardele 17.04.2019

Bremzējot transportam, kad pēc visiem fizikas likumiem, ejot uz priekšējām durvīm, neizbēgami jābūt uz mutes, sūdzības autore spītējot pieminētajam, krīt uz aizmuguri... Lūk, tas ir ko vērts...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы