LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - nestāšanās pieturās

Minibusi un ekspresbusi joprojām sistemātiski turpina ignorēt pieturu Dzirnavu iela, pirms pieturas brauc pa kreiso joslu, kas nenodrošina iespēju apstāties pieturā. Cilvēkiem, lai tiktu mikriņā, jākrien starp mašīnām, kad minibuss kreisajā, malējā joslā apstājies pie nākamā sarkanā luksafora.
RMS vienalga par šoferu rīcību, kura apdraud cilvēku dzīvības.

11.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (2)

Rīgas mikroautobusu satiksme. Labdien! Paldies par sniegto informāciju, vai varat norādīt konkrētu maršrutu, virzienu un plkst. laiku, lai varam pārbaudīt, kurš minibuss vai ekspresbuss nav apstājies pieturā.

L Livva 12.12.2018

Rakstīts par konkrētiem maršrutiem un laikiem ir neskaitāmas reizes, Nekas nemainās. Šoferi jau pirms Dzirnavu ielas krustojuma ieņem kreiso joslu, tā kā pieturā stāties pat neplāno.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы