www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Nelaipna vadītāja attieksme

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Nelaipna vadītāja attieksme

Mikroautobuss 371 borta nr 192
Pieturā Autoosta pēc saraksta ierodas 15:48

Ļoti nelaipns šoferis. Visiem cilvēkiem, kuri vēl nezina par mikroautobusu numerācijas maiņu un vaicā vai mikroautobuss kursē kā 271, šoferis tikai kaut ko nobubina zem deguna, pamāj ar roku, noliedzoši pakrata ar galvu itkā nekursē un aizver durvis cilvēkiem deguna priekšā. Vai tiešām ir jāizturas tik nelaipni? Vai tad nevar vienkārši atbildēt ar " jā vai nē'?

30.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Eli.T 01.07.2020

Mikroautobuss brauca no Stradiņu slimnīcas un Mežciemu

E

Комментарии (2)

Labrīt! Informējam, ka maršruti nemainījās tikai nummerācija. Ja atceraties borta nr. un varat pateikt plkst. laiku un virzienu, kurā braucāt, tas mums ļaus ātrāk identificēt vadītāju, lai veiktu pārrunas.

mikroautobusi 10.08.2020

Labdien! Mēs ierakstam sūdzību reģistrā informāciju par katru vadītāju, pret kuru tika izteiktas pretenzijas no pasažieru puses. Izsaucām vadītāju uz pārrunām par komunikācijas stilu un apkalpošana kultūru darbā ar pasažieriem. Šobrīd atvainojamies Jums vadītāja vārdā par sagādātajām neērtībām un ceram, ka nekas tāds vairs neatkārtosies. Esam pateicīgi par informācijas sniegšanu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы