www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Neizlaida mani vajadzigaja pietura

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neizlaida mani vajadzigaja pietura

Šorīt 206 mikroautobuss kurš piebrauca 8:13 pietura slimnīca Gaiļezers kura es iekapu. Man vajadzēja tikt līdz Alfai un kad mēs nogriezām tajā virziena un gandrīz bijam pie Alfas es piecelos lai mani izlaida, bet nenospiedu pogu stop, Es sedeju pirma rinda un mana puse nebija tas pogas, bet Es piecelos un gaidiju kad mani izlaidis, bet mēs kaut ka ilgi braucam, Es pieliecos pie loga lai paskatītos kur jau esam, bet redzu ka Alfu jau pārbraucam, un izlaida nākama pietura kad cits pasažieris nospieda pogu stop. Vadītajā dēl nokavēju darbu. Paldies!

D

Комментарии (5)

"bet Es piecelos un gaidiju kad mani izlaidis" - ja piecelšanās nozīmētu izlaišanu, visi trakie un cietumnieki stāvētu kājās.
"Vaditaja dēl nokaveju darbu." - mans darbinieks par šādu paskaidrojumu vien jau būtu atlaists.

donna b 05.03.2017

Vai mikrins ir lainera plats? vai nevari atrast to sasodito pogu un atvert durvis?

Labdien,

"STOP" poga RMS minibusos ir ierīkota ar nolūku, lai pasažieris jau savlaicīgi informētu minibusa vadītāju par to, ka vēlas izkāpt. Pat ja Jums nebija blakus poga, varējāt palūgt blakus pasažieri, lai nospiež, jo vadītājs nevar zināt, ka Jūs vēlaties izkāpt tieši nākošajā pieturā. Ja Jūs zinājāt, kia Jums vajag izkāpt nākamajā pieturā, varējāt pateikt vadītājam, ka vēlaties izkāpt nākamajā pieturā, jo vadītājs skatās uz ceļu, viņš var arī neredzēt, ka Jūs stāvat aizmugurē.

Rīgas mikroautobusu satiksme

Latviešu tautas 06.03.2017

Labdien!

Vai nav pacelts jautājums pieņemt darbā par mikroautobusa vadītājus telepatus?

Pacco_al 09.03.2017

Nu muļķi par baznīcā noper - latviešu tautas sakāmvārds (+/-)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы