Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neaptverami slikts servis

Rīgas satiksmes mikroautobusa vadītājs Pļavnieki - Imanta neielaida pasažierus kam rokas bija coca cola un energy drink pudelīte, sakot ka aizliegts iekāpt ar tiem mikroautobusa. Tātad secinājums, kad ara ir plus 25 tad nedrīksti dzert atspirdzinošos dzērienus jo savādāk netiksi uz darbu vai jebkur, kur esiet ieplānojuši. Idiotisms, būtu vismaz šoferiem pārbaudījusi Latvijas Valst valodas prasmes pirms pieņemat tos aborigēnus darba..

J

Комментарии (6)

K kirix 25.05.2016

Tu,baigā kaifā,ja kāds tirliņš iekāpj ar colu vai hamburgeru sāk dzert un ēst un vēl tevi apleij... Starp citu tur ir tāda uzlīmīte sānos augšā... NEĒST,NEDZERT,NEPĪPĒT !!!

Pilnīgi pamatoti neielaida, jo acīmredzot šoferis brauc kā piedzēries baļķvedējs un nevēlas lai pielietu salonu.

Pacco_al 31.05.2016

Pareizi! Jādomā arī ir par citiem pasažieriem ne tikai par sevi.

E elizabete 26.08.2016

214. Mikrins jas pie Daugavas stadiona bija plkst. 10:38 nemaz nepiestaja, un neparbaudija vai ir gribetaji braukt, jo , redz, autobuss bija prieksa. Ta nu vins nodomaja, ka gan jau visi sakaps autobusa. 26.junijs

E elizabete 26.08.2016

????????????????

A AlexaSoft 08.11.2016

То же самое было у меня с 214 Маршруткой и Не раз !!

Saskaņā ar Rīgas Domes 165. noteikumiem par sabiedriskā transporta izmantošanu, ir teikts, ka ir aizliegts sabiedriskā transportā dzert un ēst, ja tas var radīt nepatīkamu smaku, vai nosmērēt drēbes un apliet kādu citu pasažieri. Minibusos ir gan uzlīmes par pasažieru pienākumiem, kā arī uzlīmes, ko aizliegts darīt pasažieriem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы