Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neapstāšanas pieturās

RMS mikroautobusi vairākkārt neapstājas pieturās, apdzenot pieturā stāvošos lielos transportus, šoferi pat neredz pieturā balsojošos cilvēkus. RMS atbildes uz sūdzībām ir nepatiesas, atbild, ka viss esot kārtībā, lai gan mikriņos ir videonovērošana un neapstāšanās ir redzama.

L

Комментарии (2)

Pacco_al 14.10.2016

Nezinu, cik untumaini un kaprīzi cilvēki par būt. Jā man arī ir pabraukuši dažreiz garām mikroautobusi. Bet neuztveru to kā traģēdiju manā dzīvē (pat tad, ja kaut kur bija ļoti jāsteidzas) arī sūdzības portālos un RMS nerakstu.
Mierīgāku skatu lūdzu uz dzīvi, var būt kāds tējiņās vajag padzer, var būt pie psihologa iziet.
Aizbrauciet var būt uz Ķīnu, Taizemi vai Filipīnām, lai saprastu, ka var būt arī savādāk.

Labdien,

Lai RMS varētu operatīvi pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju par to, ka minibuss pabrauc garām pieturvietai, lūgums precīzi norādīt datus: maršrutu, minibusa borta nr., plkst. laiku un virzienu, kurā brauc minibuss. Uzņēmuma vadība ir veikusi pārrunas ar minibusu vadītājiem, kā arī regulāri tiek veikta kontrole, lai pārbaudītu vadītājus, vai viņi nebrauc pa otro joslu un apstājas pieturvietās. Aicinām arī pasžierus stāvēt pieturvietās un celt roku, lai vadītājs redz, ka pasažieris grib braukt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы