LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neapstāšanās pieturās

Stāvot pieturā, gaidot transportu pabrauca garām 4 mikriņi, visus mēģināju apstādināt, neviens neapstājas kaut arī nebija pilni. Braucot mājas no darba, nez kāpēc mikrins jāpiebāž tik pilnu, ka nevar pagriezties. Kāpēc šoreiz pustukš mikrins nevar piestāt!? !? !

12.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

Tu Turkey901 12.02.2020

Kā Jūs, stāvot pieturā, varat pateikt - ir vai nav pilni?!
Tas, ka mikriņš nav pārbāzts, nenozīmē, ka tas nav pilns!
Iespējams, visas sēdvietas ir aizpildītas un stāvvietas nav paredzētas, tāpēc nav jēgas lieku reizi pistāt, lai to katram individuāli izskaidrotu, klausīties žēlabās un apvainojumos!

BondsBonds 13.02.2020

Loģiskais secinājums, ja tavam komentāram pieiet ar 100% ticamību. Četri sadisti brauca katrs savā mikroautobusā tev garām pēc kārtas,strādājot vienā uzņēmumā. #Superbingo

hartijs 13.02.2020

Man ir gadījies, ka reāli pustukšs pabrauc garām uz Viestura prospekta. Viņiem slinkums iebraukt kabatā. Reizēm metos uz brauktuves lai apstādinātu. Un ja nē, tad ar nākošo pakaļ, līdz galam, lai izskaidrotos.

mikroautobusi 13.02.2020

Labdien! Vai varat konkrēti pirmkārt pateikt maršruta Nr., virzienu un plkst. laiku, lai varam pārbaudīt informāciju, bet ļoti negribas ticēt, ka 4 minibusi Jums ir pabraukuši garām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы