LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Mikroautobusu vadītāju uzvedība un attieksme pret pasažieriem

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Mikroautobusu vadītāju uzvedība un attieksme pret pasažieriem

Vai tiešām “rīgas mikroautobusu satiksme” nepietiek ar neadekvāti augsto biļetes cenu + milzīgajām dotācijām, lai pieņemtu darbā normālus mikroautobusu vadītājus? Man jau kļuvis bail tajos iekāpt! Šoferi ir agresīvi, konfliktē ar pasažieriem, sajūta tāda, ka viņi piedalās kādā brīvprātīgā pasākumā, nevis tas ir viņu algots darbs, kur taču nevar uzvesties kā privātā izbraucienā! Ja brauc ar “rīgas mikroautobusu satiksmi”, tad negatīvas emocijas un sabojāts noskaņojums ir garantēts! Vakar vakarā bija kronis visam - 206. Mikroautobusu vadīja pensijas vecuma vīrietis, kurš pārskaitās par to, ka pārjautāju, vai tiešām mikroautobuss nebrauks gar motormuzeju. Viņš kļuva tik rupjš, ka pat nespēju noticēt, ka tas notiek realitātē! Vai tiešām viņu algas ir tik mazas, ka ir jāņem darbā pēdējie no pēdējiem - piemēram, šāds pensionārs psihopāts? Un sniegt sūdzību mikroautobusu satiksmē arī nav vērts - nekas nemainās, ir sajūta, ka viņi tās pat vispār neizskata.

Li

Комментарии (6)

Ar ArnitaV 17.10.2018
Mikroautobuss nav noteiktā laikā

17.10. gaidīju mikroautosu 246, kam pieturā/galapunktā bija jābūt 21:15. Līdz 21:35 to tā arī neesmu sagaidījusi. Kāpēc tā notiek šai maršrutā? Diemžēl tā nav pirmā reize

Rīgas mikroautobusu satiksmē tiek pieņemts darbā Saskaņas elektorāts un viss tur notiekošais ir likumsakarīgs. Ne viņi Rīgu pazīst, ne ielas zin, bieži arī valsts valodu nesaprot. Sēž pie stūras un jūtās kā karaļi, iz grazi v kņazi - aptuveni tā. Esmu ar no viņiem rupjības un neadekvātu uzvedību piedzīvojis; sūdzības to firmu galīgi neinteresē.

Nila ideoloģiskie pavalstnieki dabūjuši pasēdēt pie jauna Mercedess stūres un jūtās kā pasaules nabas, lai arī lidostas maršrutā viņi pilnīgus angļu valodas nejēgas norīkojuši strādāt. Ar to viss ir pateikts.

Dēļ KPV LV un ZZS, un vēl citu bezcerīgi mazu latviešu sīkaļpartiju zudušo balsu dēļ (zem 5% robežas), kopš 2017.gada pašvaldību vēlēšanām mums jāturpina vēl 3 gadus paciest šo prokremlisko guberņu pašā Rīgas sirdī un nākošā reālā iespēja izkvēpināt mēri ausaini no Rīgas būs tikai 2021.gadā. Diemžēl.

Os Oskars 30.10.2018

Nu, ja nepatik sabiedriskais transports ir tacu taksi un privata masina. Nu nebus sabiedriskaus transports nekada zelta bedre.

Sabiedriskajā transportā ir jābūt normāliem un adekvātiem vadītājiem, tad viss būs kārtībā un tas nav par daudz prasīts.

really? 31.10.2018

Iedomajies, ja tu tur stradatu un tev visu dienu tadus un citadus dumus jautajumus uzdotu! Puse no pasazieriem ar uzvedas ka ekskursanti,lec tik ieksa un tad tikai doma vai istaja iekapusi!

Da Dace Saukuma 15.04.2019
Slikts serviss

Mikroautobusa Nr.336 maršruta šoferi vienmēr brauc kā vājprātīgi, nerēķinoties ar pasažieru drošību, kuri atrodas mikroautobusā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы